Alytuje bus pagerbti miestui nusipelnę žmones. Alytaus miesto savivaldybės su miesto teatru bei kultūros ir komunikacijos centru rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje sausio 11-ąją bus apdovanoti 16-os nominacijų nugalėtojai, kuriuos 15-oje pozicijų galime rinkti iki gruodžio 20 dienos.
Balsų laukia 44 kandidatūros, kurių keli yra nominuoti skirtingiems apdovanojimams. Keliose nominacijose įvardintos Alytaus įmonės „Alkesta“, „Astra“, „Celsis“, „Stronglasas“, taip pat ir tarptautinės kategorijos teisėjas, Lietuvos olimpinės rinktinės treneris Kastytis Pavilonis.
Alytaus apdovanojimų nominacijos:
Metų darbdavys –
„Alkesta“, „Snaigė“, „Sofa Brands“
Socialiai atsakinga įmonė –
Mildos Čyžienės individuali įmonė „Milčija“, „Stronglasas“, „Vektrona“
Labiausiai augantis verslas –
„Astra“, „Celsis“, „Stronglass“
Efektyvus verslas –
„Alkesta“, „Celsis“, „Iris“
Inovatyvus verslas –
„Astra“, „Glastech“, „Lanksti linija“
Geidžiamiausias darbdavys –
„Glass LT“, „S Form“, „Svenheim“
Už nuopelnus kultūrai –
Vidmantas Dunderis (Alytaus kraštotyros muziejaus darbuotojas, istorikas, muziejininkas), Deividas Pinkevičius (asociacijos „Olita-Orany“ prezidentas), Karolis Variakojis (Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ dirigentas)
Už nuopelnus švietimui –
Jonas Baltrušaitis (Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas), Daiva Martikonytė (Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ vadovė), Putinų gimnazija
Jaunimo iniciatyva –
Tomas Nikulinas (VšĮ „Savanorystės tiltai“ vadovas), Justina Puvačiauskaitė (Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos narė), Lukas Stravinskas (Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkas)
Už nuopelnus sportui –
Česlovas Pavilonis (nacionalinės kategorijos treneris, Lietuvos šaudymo rinktinės treneris), Kastytis Pavilonis (tarptautinės kategorijos teisėjas, Lietuvos olimpinės rinktinės treneris, Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos prezidentas), Viktorija Skroblienė (Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukimo trenerė)
Už Alytaus miesto vardo garsinimą šalyje ir užsienyje –
Kristina Dūdonytė (Alytaus neįgaliųjų reikalų komisijos prie Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė), Danutė Remeikienė (Alytaus kolegijos direktorė), Eglė Teresevičienė (Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui)
Už aktyvią visuomeninę veiklą –
Eimantas Balaika (VšĮ „Tėviškės namai“ direktorius), K. Pavilonis (tarptautinės kategorijos teisėjas, Lietuvos olimpinės rinktinės treneris, Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos prezidentas)
Už labdaringą veiklą –
Irina Juškauskienė (Alytaus Panemunės seniūnaitė), Rimas Malaškevičius (Alytaus miesto gyventojas), Arūnas Užupis (Alytaus Šv. Angelų Sargų parapijos klebonas, dekanas)
Už nuopelnus vaiko gerovei –
Žaneta Abromaitienė (Alytaus miesto savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja), Odeta Intė („Pactum“ biuro vadovė), Virginija ir Saulius Piliponiai (3 mažamečių globėjai)
Už nuopelnus sveikatos apsaugai –
Arvydas Baublys (Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas), Jūratė Jauneikienė (Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės vidaus ligų gydytoja), Vita Klingienė (Alytaus poliklinikos šeimos medicinos skyriaus vedėja, šeimos gydytoja)