26 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 30d.
0

Pirmojo rimtesnio snygio metu – automobilių kaktomuša prie Alytaus (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Pirmasis rimtesnis snygis ir kitos kiek atšiauresnės gamtos sąlygos paskutinę kalendorinio rudens dieną atnešė ne vieną avariją.

Eismo įvykis, kuriame kaktomuša susidūrė du automobiliai, užfiksuotas prie Alytaus, tame kelio ruože, kuris, nors ir riboto greičio (70 km/h), yra liūdnai pagarsėjęs kaip avaringas.

Kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, Jurgiškių kaimo ribose, Radžiūnų g., netoli degalinės „Skulas”, mėgino prasilenkti automobiliai, tačiau įvyko nelaimė - viena iš transporto priemonių išvažiavo į kitą eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančia. Vieną žmogų išvadavo gelbėtojai, kuriems teko supjaustyti automobilio duris. Darbo turėjo ir medikai – į ligoninę išvežė nukentėjusiąją. Eismas minėto kelio ruože buvo uždarytas nemažiau valandos, susidarė didelės automobilių spūstys.

ATNAUJINTA

Policija patikslino, kad lapkričio 30 d. apie 17 val. 30 min. Alytaus r., Jurgiškių k., kelio 132 Alytus-Seirijai-Lazdijai 7 km, moters (g. 1988 m.) vairuojamas automobilis „Opel Signum“ susidūrė su priešais važiuojančiu automobiliu „Daihatsu“. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Daihatsu YRV“ vairuotojas (g. 1934 m.), jam nustatytas šonkaulio lūžimas ir jo keleivė (g. 1934 m.), kuriai nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, išleisti gydytis ambulatoriškai. Iš „Daihatsu“ moterį išlaisvinto ugniagesiai gelbėtojai.  

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė