15 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 28d.
0

Alytaus TIC parengė turizmo gidą ir jį pristatė Lenkijoje (NUOTRAUKOS)

title

Varšuvoje (Lenkija) vyko 25-oji tarptautinė turizmo paroda „TT Warzawa 2017“, kurioje pristatytas ir Alytaus kraštas. 

Balstogėje ir Lietuvos Respublikos ambasadoje Varšuvoje vykusiose kontaktų mugėse Lenkijos turizmo verslo bei žiniasklaidos atstovams pristatytos Alytaus krašto turizmo galimybės. LR ambasadorius Lenkijos Respublikoje Šarūnas Adomavičius pasidžiaugė, kad kasmet Lenkijos turistų skaičius Lietuvoje auga, atrandamos vis naujos kryptys. Ypač gausaus Lenkijos piliečių srauto tikimasi kitais metais numatomo popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje metu.

Varšuvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų ir verslo stende savo krašto turizmo išteklius pristato daugiau nei 20 atstovų iš Lietuvos. [caption id="attachment_78321" align="alignnone" width="3264"] Alytaus TIC parodos lankytojams parengė turizmo gidą, aktyvaus poilsio galimybes, informaciją apie kulinarinio paveldo vietoves, „Alitos“ degustacijas, dviračių ir pėsčiųjų bei piligrimų maršrutus[/caption]

Alytaus turizmo informacijos centras (TIC) parodos lankytojams parengė turizmo gidą, aktyvaus poilsio galimybes, informaciją apie kulinarinio paveldo vietoves, „Alitos“ degustacijas, dviračių ir pėsčiųjų bei piligrimų maršrutus, tradicinius renginius.

Pirma parodos diena buvo skirta turizmo profesionalams, tiesioginiams kontaktams su kelionių organizatoriais. Penktadienį ir šeštadienį sulaukta daug lankytojų, nes paroda po kelių metų pertraukos vėl surengta Varšuvos kultūros ir mokslo centre.

Alytaus TIC centre 2017 m.  informacijos ieškojo virš 1 tūkst. lankytojų iš Lenkijos.

Alytaus turizmo informacijos centro informacija

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt