22 c Alytus
Antradienis, Liepos 23d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 27d.
0

Alytaus rajono metų ūkininkai – Kisleravičiai iš Punios, A. Abromaitis iš Simno ir M. Petkevičius iš Krokialaukio seniūnijų

title

Lietuvos mažojoje kultūros sostinėje Punioje vyko tradicinis renginys, skirtas Alytaus rajono ūkininkams bei senjorams pagerbti ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2017″ nugalėtojus.

Šiais metais konkurso laureatais tapo Punios seniūnijos ūkininkai Romas ir Dalytė Kisleravičiai, užėmę pirmąją vietą, Simno seniūnijos ūkininkas Aidas Abromaitis pelnė antrąją vietą, o Krokialaukio seniūnijos ūkininkui Mantui Petkevičiui atiteko trečioji vieta. Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas nugalėtojus apdovanojo savivaldybės mero padėkomis bei dovanomis. Ūkininkai gausių dovanų sulaukė ir iš konkurso „Metų ūkis 2017“ rėmėjų, kurias įteikė LŪS skyriaus „Dzūkijos ūkininkas“ pirmininkas Marius Gudaitis. A. Balčiūnas, sveikindamas visus ūkininkus, pasidžiaugė metų pabaiga, kuomet ūkininkai gali ramiau atsipūsti: „Jaučiama branda ir ramybė, nes derlius jau aruoduose, o skalsi duona ant stalo. Tiek senjorams, tiek ūkininkams linkiu bendrystės ir noriu perduoti nuoširdžius mero Algirdo Vrubliausko ir savivaldybės administracijos linkėjimus. Linkiu jums artumos, šilumos ir meilės“. Renginio dalyvius sveikino LR Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas bei Petras Valiūnas. Iškilmingo vakaro metu taip pat buvo aukojamos lėšos A. Vrubliausko paramos ir labdaros fondui, kuris  tradiciškai remia rajono šeimas, kurioms labiausiai reikia pagalbos. Visus žemdirbius, senjorus ir kitus svečius džiugino kapela „Punelė“, o vakaro staigmena tapo Ryčio Cicino koncertas.
Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vasaros fontanas
  • Oninės Punioje