26 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 22d.
0

Miesto sode – lauko muzikos instrumetų aikštelė

title

Miesto sode, šalia Dailės mokyklos, jau pastatyta lauko muzikos instrumentų aikštelė. Šiandien, vos ją atidengus, parkas skambėjo įvairiais garsais – aplinkinių mokyklų mokiniai skubėjo išbandyti naujoves.

Miesto sodo zoną, skirtą vaikams, papildžius dar viena puikia pramogų vieta, čia neabejotinai laiką praleisti ateis dar daugiau šeimų. Naujojoje lauko muzikos instrumentų aikštelėje planuojama rengti lauko pamokas ir koncertus.

Aikštelę įrengusi kompanija „Dego“ teigia, jog lauko muzikos instrumentais gali groti visi: ir muzikos ekspertai, ir pradedantieji – tai yra visi, kurie myli muziką. Nebūtina turėti muzikinį išsilavinimą ir žinoti apie dermes, svarbiausia turėti noro eiti pirmyn. Lauko muzikos instrumentai gali pasitarnauti ugdymo įstaigai, į ugdymo programas įtraukiant kasdieninį laiko praleidimą lauke, kartu mokant ir muzikos. Taip pat lauko muzikos instrumentai gali būti naudojami kaip terapinė relaksacijos priemonė.

Šį šeštadienį, lapkričio 25 dieną, 13 val. kviečiame į profesionalų instrumentų išbandymą kartu su Alytaus Muzikos mokyklos jaunimo simfoniniu orkestru „Svajonė“! Alytaus miesto savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė