9 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 21d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 21d.
0

Prieš pat Kalėdas Alytuje - 3 koncertai viename renginyje: „Joy“, „La Bouche“ ir „Savage“

title

Iki diskomuzikos legendų šventės Alytuje skaičiuojamas paskutinis mėnuo. Skirtingai, nei Dzūkijos sostinėje 1999 metais koncertavę „Boney‘M“, 2000-aisiais pasirodę „Bad Boys Blue“ ir 2001 m. muzikavę „Ottawan“, prieš pat 2017-ųjų Kalėdas susirinkusius Alytaus arenoje linksmins ne viena, o visa plejada 90-ųjų grupių ir atlikėjų – „Joy“, „La Bouche“ bei „Savage“.

Per Alytaus arenos, tęsiančios lygiai prieš 40 metų atidarytų sporto rūmų istoriją, tai bus pirmas kartas, kai viename vakare koncertuos iškart 3 legendinės Europoje ir visame pasaulyje žinomos muzikos grupės bei atlikėjai iš 3 šalių: melodingieji „Touch by touch“ ir kitų hitų kūrėjai  „Joy“ atvyksta iš Austrijos, energingieji „Sweet Dreams“ bei daugelio kitų šokių muzikos topų populiarintojai „La Bouche“ - iš Vokietijos, o subtiliomis, netgi intymiomis melodijomis „Only you“,  „Don't cry tonight“ pasižymėjęs „Savage“ - iš Italijos. https://www.youtube.com/watch?v=RIqdySx9ZEo Po daugiau nei 15-os metų į Alytų grįžtantys originalių atlikėjų atliekami disco ritmai vyresnei publikai padės sugrįžti į jaunystę, o, matyt, nepaliks abejingų ir jaunesnių žiūrovų, juk renginyje geriausias emocijas sustiprins įspūdingos garso ir šviesų instaliacijos, o taip pat ir profesionalios pramoginių šokių poros, kurios sukurs ypatingą šventinę nuotaiką. https://www.youtube.com/watch?v=NRQLZSNOwvI „Kviečiame visus atvykstant į koncertą pasipuošti 90-ųjų stiliaus atributais, apranga, avalyne ir tapti svarbia renginio atmosferos dalimis“, - pristatydami Pietų Lietuvoje vienintelius „Joy“, „La Bouche“ ir „Savage“ pasirodymus teigia gruodžio 21-osios muzikos šventės Alytaus arenoje rengėjai. https://www.youtube.com/watch?v=2bPx7EdMc7A

„90-ųjų disco geriausiųjų“ koncerto Dzūkijos sostinėje inforėmėjai – „Alio Alytus“, Alytausgidas.lt, „Alytaus naujienos“, „Dainavos žodis“, Dzūkijos TV ir FM99. Bilietai (nuo 21 Eur) – ČIA.


Booking.com

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • AMBER CIRKAS Alytuje