19 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 12d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 20d.
0

Eglutės švenčių Rotušės ir I Alytaus aikštėje metu prekyba - nemokama

title

Alytaus miesto savivaldybės tarybai teikiamas sprendimo projektas, kuriuo siūloma atleisti asmenis nuo vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas išdavimą Rotušės ir Pirmojo Alytaus aikštėse vykstančių šventinių  renginių metu.

Tarybai pritarus, tai reikštų, kad kalėdinio laikotarpio šventinėse mugėse dalyvaujantiems prekybininkams ir paslaugų teikėjams už prekybos leidimus mokėti nereikės. Šiais metais kalėdiniu laikotarpiu laukia įdomūs renginiai ir net dvi eglučių įžiebimo šventės – gruodžio 1 d.  Pirmojo Alytaus aikštėje, o gruodžio antrąją – Rotušės aikštėje. Gyventojus džiugins lazerių šou, muzikiniai pasirodymai ir, žinoma, Kalėdų senelis su dovanomis, fejerverkai. Atleidimo nuo mokesčių už prekybą projektas bus svarstomas tarybos posėdyje lapkričio 30 d. Tarybai pritarus, kiekvienais metais nuo gruodžio 1 d. iki sausio 6 d. prekybininkai bus atleisti nuo vietinės rinkliavos už leidimus prekiauti ir teikti paslaugas švenčių metu. Tikimasi, kad tai galėtų padėti pritraukti geriausius amatininkus, tautodailininkus, liaudies meistrus ir kitų paslaugų teikėjus, kurie savo spalvinguose prekystaliuose pasiūlys originalių dovanų idėjų, tradicinių skonių  ir šventiškų kvapų.

Dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo ir platesnės informacijos prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vyr. specialistę Rasą Abramavičiūtę, el. p. rasa.abramaviciute@alytus.lt arba tel.  (8 315) 55 139.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose