18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 18d.
0

Taurės turnyre – pirmasis ir pergalingas Alytaus rankininkų žingsnis (ATNAUJINTA)

title

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurė – vienintelis trofėjus šalyje, kurio dar neturi reprezentacinis Alytaus klubas „Varsa“. Jo pagrindinė komanda „Varsa-Stronglasas“ namų arenoje priėmė Kauno KTU.

Pirmasis varsiečių žingsnis LRF taurės finalo, kuris kitų metų vasarį vyks Alytuje, buvo pergalingas. Priešininkai įveikti rezultatu 37:33 (22:18). Kaip po rungtynių sakė žaidžiantysis alytiškių treneris Robertas Paužuolis, pergalė džiugina vien dėl to, kad jau per pirmąjį kėlinį pavyko pelnyti 22 įvarčius, ką galima laikyti ne tik dzūkų puolimo rekordu. „Neįvertinome kelių šeimininkų varžovų, o ypatingai Dovydo Čepulio“, - apie „iššovusį“ ir 8 įvarčius pelniusį varsietį kalbėjo KTU treneris Darius Talačka. Tiek pat pridėjo Aurelijus Sabonis, o rezultatyviausias buvo kapitonas Gintautas Adamkevičius  (9 įvarčiai). Po 4 įvarčius nugalėtojams pridėjo Remigijus Čepulis ir Rokas Lastauskas, po 2 – Irmantas Asakavičius ir Žygimantas Micevičius. [caption id="attachment_77857" align="alignnone" width="2048"] Vyriausią varsietį, 45-metį R. Paužuolį pasveikino LRF prezidentas Donatas Pasvenskas ir Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Alytausgidas.lt nuotr.[/caption] „Dvejos rungtynės per dvi dienas gali būti per daug Alytaus ekipos veteranams. Kuo abiejų rungtynių tempas bus greitesnis, tuo tai bus palankiau KTU ekipai. Varžovų nuvarginimas yra jų šansas“, - teigia LRF rungtynių anonsuotojas. Atsakomosios taurės rungtynės su kauniečiais - jau sekmadienį. Alytiškiams Garliavoje bus reikalinga ne tik patyrusių žaidėjų, tačiau ir jaunimo pagalba. Į LRF taurės turnyro finalą Alytuje taip pat mėgins ketvirtfinalyje dalyvaujantys Kauno „Granitas“,  besirungiantis su Molėtų „InTransport“, dar viena pora susitika Vilniaus derbyje tarp „Šviesos“  ir „Vilniaus“.

ATNAUJINTA

Atsakomosiose ketvirtfinalio poros rungtynėse tarp Alytaus ir Kauno, pastarojo atstovams sekėsi geriau - jie nugalėjo 38:35 (22:16). Kadangi alytiškiai namuose priešininkus buvo įveikę 4-ių įvarčių skirtumu, 3-jų deficitas išvykoje jų kelio taurės turnyre nesustabdė.  

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt