27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 15d.
0

Gaisrai Dzūkijoje per lapkritį nusinešė jau tris gyvybes (VIDEO. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Du žmonės žuvo gaisre, kuris kilo Lazdijuose.

Kol kas nepatvirtintais duomenimis, labiausiai tikėtina kilusio gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. Kadangi pastate nebuvo elektros, gali būti, kad gaisro židinys kilo dėl rūkymo. Įvykio vietoje dirba  ugniagesiai, tyrėjai, o taip pat mūsų portalo TV reporteris.

ATNAUJINTA

Prie Vilniaus gatvėje esančio medinio namo gelbėtojai atvyko per kelias minutes ir neleido gaisrui išplisti. Deja, patekę į vidų jau rado du sudegusius žmones. Vyras gulėjo lovoje, moteris rasta sėdinti fotelyje. Paaiškėjo, jog tai -  namo šeimininko ir kartu buvusios penkiasdešimtmetės lavonai. [caption id="attachment_77756" align="alignnone" width="960"] Alytausgidas.lt TV nuotr.[/caption] Dėl ko kilo gaisras aiškinasi ir policija, ir ugniagesiai. Už skolas elektra šiame name atjungta jau seniai. Kaimynų teigimu, asocialų gyvenimo būdą vedę žmonės net žiemą  čia gyveno neturėdami kuo pasišildyti. Ketvirtadienį buvo mokamos socialinės pašalpos.  Vakarop su pirkiniais grįžusius šio namo gyventojus pastebėjo kaimynė. Kilus gaisrui ji ir iškvietė ugniagesius. Gelbėtojai teigia, jog šalia esančio namo savininkei labai pasisekė, nes jeigu liepsna būtų išplitusi galėjo supleškėti ir jos namas. [caption id="attachment_77780" align="alignnone" width="1920"] Alytausgidas.lt TV nuotr.[/caption] Prasidedant šaltajam metų laikotarpiui ugniagesiai tikrina gyvenamųjų namų kaminus. Antradienį buvo aplankytas ir šis Lazdijuose esantis namas. Tai - ne pirmos gaisrų aukos Dzūkijoje šį mėnesį. Lapkritį Gečialaukyje (Alytaus r.) gaisre, kilusiame į gyvenamosios paskirties pastatą perdarytame statybiniame vagonėlyje, rastas miręs 1973 metais gimęs vyras.

PAPILDYTA

Lapkričio 19 d. 8 val. 5 min. Varėnoje, užgesinus gaisrą name, rastas apdegęs šeimininko (g. 1956 m.) lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose