18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 15d.
0

„Best Indoor” varžybas Alytaus arenoje vietos lankininkai pasitinka medaliais ir rekordais

title

Penkerius metus Alytuje veikiantis lankininkų klubas „Žaliasis lankas” nuolatos renka naujus narius, stengiasi sudaryti jiems sąlygas treniruotis aukščiausiame lygyje, organizuoja aukščiausio lygio varžybas Lietuvoje ir panašu, kad klubo žmonių į tai įdedamas darbas atsiperka.

Kiekvienais metais „Žaliojo lanko” sportininkai dalyvaudami įvairiose tarptautinėse bei vietinėse varžybose rodo vis aukštesnius rezultatus, vis daugiau ir plačiau garsina savo namų – Alytaus bei Lietuvos vardus. Ne išimtis ir šį savaitgalį vykusios Vilniaus miesto pirmenybės, kuriose iš vienuolikos „Žaliojo lanko” atstovų net devyni grįžo su medaliais. Geriausiai šiose varžybose sekėsi jauniesiems Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) - „Žaliojo lanko” komandos sportininkams bei jų trenerei. Pastarąjį sezoną puikų lankomumą bei susikaupimą į treniruočių tikslus, bei pavydėtiną susikaupimą per pačias varžybas pademonstravęs Domantas Bražinskas visiems, o kartu ir sau pačiam įrodė, kad visas tas darbas ir į treniruotes įdėta energija – ne veltui. Nors galutinėje įskaitoje Domantas liko antras ir turėjo tenkintis sidabro medaliu, visus savo klubo narius jis nustebino kvalifikacijoje net septyniais taškais pagerindamas tris metus išsilaikiusį paprastųjų lankų jaunių rekordą. Ankstesnysis rekordas priklausė kitam alytiškiui – Aurimui Alesiui. [caption id="attachment_77736" align="alignnone" width="1080"] D. Bražinskas[/caption] Domantą Alytaus SRC treniruojanti Inga Timinskienė, paprašyta pakomentuoti tokį jaunojo sportininko pasiekimą, teigė, kad jeigu šis ir toliau rodys tokį patį užsidegimą treniruotis ateityje mes jį pamatysime su apdovanojimais pačio aukščiausio lygio varžybose. Nuo Domanto pasistengė neatsilikti ir kiti I. Timinskienės treniruojami SRC sportininkai. Iš pasaulio čempionato grįžusi Kristina Abramaitytė iškovojo aukso medalį olimpinių lankų moterų grupėje, Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse iškovojęs antrąją vietą Dominykas Jančiukas šiose varžybose iškovojo auksą olimpinių lankų jaunių grupėje, o nuo jų pasistengė neatsilikti ir Paulina Ramanauskaitė iškovodama sidabro medalį olimpinių lankų moterų grupėje bei Gabija Sergejevaitė su bronzos medaliu paprastųjų lankų jaunių grupėje. Kaip ir visada pavyzdį savo jauniesiems sportininkams rodo ir daugkartinė Lietuvos čempionė, jų trenerė I. Timinskienė. Nors ir šiose varžybose ji turėjo startuoti kartu su vyrais, tai jai nesutrukdė iškovoti aukso medalio. Kiti „Žaliojo lanko” sportininkai iškovoję medalius: Ugnius Timinskas – bronzos medalis skriemulinių lankų grupėje, Stasys Svetlauskas – sidabro medalis ilgųjų lankų grupėje, Arvydas Banys – bronzos medalis ilgųjų lankų grupėje.

Lapkričio paskutinį savaitgalį  lankininkų varžybos keliasi į Alytaus areną, kur vyks į tarptautinės šaudymo iš lanko federacijos kalendorių įtrauktos „Best Indoor” varžybos. Šios varžybos leis alytiškiams dar kartą parodyti ką jie sugeba bei per dvi varžybų dienas užsieniečiams parodyti mūsų miestą. Žiūrovams renginys -nemokamas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt