19 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 11d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 13d.
0

Mažasis princas apsigyvena Alytaus teatre

title

Alytaus miesto teatras šv. Kalėdų proga mažiems ir dideliems žiūrovams įteiks ypatingą dovaną – spektaklį „Mažasis princas“, pagal  Antoine De Saint-Exupery.

Turbūt nesuklysime pasakę, kad daugeliui knygos mylėtojų A. D. Saint Exupery alegorinė pasaka „Mažasis princas“ kelia ypatingai šiltas emocijas. Istorija apie berniuką iš kitos planetos,apie jo tarpplanetines keliones ir pasakojimus apie žmogausbūtį, visame pasaulyje palietė ne vieno vaiko bei suaugusio širdį. Dažnam ji tapo gyvenimo knyga. O dabar režisierė Andra Kavaliauskaitė Mažąjį, kaip jį švelniai vadina, apgyvendina Alytaus miesto teatro erdvėse. „Mažasis kol kas nedrąsus. Bet po truputį bando pažinti erdvę, kurioje apsigyvena. Šiuo metu tyrinėja sienas, lubas, kiekvieną teatre esantį kampelį, pamirštą ir nereikalingu pavadintą daiktą. Tyrinėja žmones, kurie čia gyvena. Mažajam teatro planeta po truputį tampa namais“, - pasakoja spektaklio režisierė. Spektaklio kūrybinės grupės narė iliustratorė Urtė Jasenkaitė dvi savaites viešėjo Alytaus miesto teatre ir kartu su režisiere kūrė spektakliui skirtas iliustracijas. „Tiesa, visų paslapčių atskleisti nenorime, bet praskleisti paslapties šydą galime – spektaklyje vaidins ne tik aktoriai. Kūrybinei grupei tai nemažas iššūkis“, - sako režisierė. Muziką „Mažajam princui“ ir jo planetoms kuria kompozitoriai Donatas Petreikis ir Saulius Petreikis.

Šviesaus ir kupino tikėjimo spektaklio „Mažasis princas“ premjera įvyks gruodžio 26 dieną 12 ir 14 valandomis Alytaus miesto teatre.

Alytaus miesto teatro informacija

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose