-1 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 11d.
0

Muzikantai iš legendinės grupės „Foje“ koncertuos Alytuje

title

„Foje“ – neginčijama lietuviškos muzikos scenos legenda. Trys iš keturių grupės narių muzikuos Alytuje. Pastaruoju metu „Foje“ neegzistuoja, retsykiais koncertuoja tik buvęs grupės lyderis Andrius Mamontovas, o nuo šiol – ir į vieną kolektyvą susijungę „Foje“ nariai, ne vienai kartai kultiniu tapusio kolektyvo bendraįkūrėjai – Darius Burokas (boso gitara), Algis Kriščiūnas (mušamieji), Arnas  Lukošius (klavišiniai) ir prie jų prisijungęs naujas frontmenas.

„Fojistai“ bosininkas D. Burokas, būgnininkas Algis Kriščiūnas ir klavišininkas A. Lukošius, dar gerai žinomas iš savo pasirodymu „Eurovizijoje“ su „LT United“, į naują grupę susibūrė prieš metus. Kadangi kolektyvas tęsia muzikinę „Foje“ žanro temą, grupės pavadinimas sumanytas neatsitiktinis - „Kiti kambariai”. „Įsivaizduokime, kad pereiname fojė: prieš mus atsiveria kiti kambariai, iš pradinio šios istorijos kambario („fojė“) vedantys toliau, pasakojantys naujas istorijas“ – sako ilgametis „Foje“ būgnininkas, mušamaisiais grojantis ir grupėje „Kiti kambariai“ bei kuriantis jos dainų tekstus ir kuriantis pasirodymų vizualizacijas. „Foje” pirmosios grupės nariai į sceną grįžo drauge, išskyrus solinę karjerą vystantį A. Mamontovą, todėl ne su senomis, o naujomis dainomis, tačiau su tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, o prie mikrofono stojo „mamontoviškos“ manieros gerbėjų nenuviliantis, nemažesnės charizmos apdovanotas vokalistas ir gitaristas Žilvinas Sebeika. D. Burokas, A. Kriščiūnas, A. Lukošius ir Ž. Sabeika nuoširdžiai ir, žinoma, gyvai atlieka savo sparčiai populiarėjančias, senais gerais „Foje“ laikais dvelkiančias dainas. Jos Alytuje skambės lapkričio 17-osios vakarą.

„Foje“ ex-narių grupės „Kiti kambariai“ koncertas Alytuje

Lapkričio 17 d., penktadienį, 20.00 „Domino“ renginių centre (Pramonės g. 1B).

Dalyvauja: Darius Burokas (boso gitara, ex „Foje“), Algis Kriščiūnas (mušamieji, tekstai, projekcijos, ex „Foje“), Arnas  Lukošius (klavišiniai, ex „Foje“), Žilvinas Sabeika (vokalas, gitara, ex „Flamingo“) Bilietų  ieškokite https://tickets.paysera.com/lt/event/kiti-kambariai-ex-grupe-foje, staliukų rezervacija - nemokama, vietas iš anksto rezervuokite el. p. [email protected]tel. 8 652 41444


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt