26 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 31d.
0

Patarimai Helovinui: nuo makiažo iki vakarėlio

title
Grožio ir Helovino baisybių specialistai sako, kad siaubingą makiažą galima sukurti ne tik juodu akių pieštuku. Besiruošdamos Helovinui moterys ir merginos yra linkusios naudoti juodą akių pieštuką, tačiau, pasak jos, yra kur kas daugiau kosmetikos priemonių makiažo kūrimui. Baisiam įvaizdžiui puikiai tinka įvairiausių spalvų akių šešėliai, šviesios pudros, intensyvios kontūravimo priemonės ir ryškesni lūpų dažai – burgundinės, juodos, mėlynos ir raudonos spalvos. Rekomenduojami mėlyni, violetiniai ir pilki atspalviai. Moterims derėtų naudoti tokias ne kasdieniškas spalvas, kurios suteikia akims intensyvumo ir sukuria sunkumo ant vokų jausmą. Helovino makiažui labai svarbu pasirinkti kokybiškas kosmetikos priemones, kurios nesudirgins jūsų veido odos. Patariama atsargiai elgtis su priklijuojamomis blakstienomis. Jei renkatės blakstienų eilutes ir pirmą kartą jas klijuojate, vakaro eigoje didelė tikimybė likti be jų. Kitos moterys ir merginos mėgsta priklijuojamus blakstienų kuokštelius, tačiau užsiklijuoti juos pačioms yra žymiai sudėtingiau nei blakstienų eilutes. Norint išlaikyti nepriekaištingą įvaizdį, visgi saugiausias variantas pasirinkti ekstravagantišką blakstienų tušą.

Patarimai Helovino makiažui:

Antakių maskavimas Antakių šukomis sušukuokite antakius sukeldamos juos į viršų. Braukdamos muilu per antakius, prilipinkite juos prie kaktos. Padenkite antakių zoną maskuokliu, o vėliau 3-4 sluoksniais birios pudros. Padenkite visą veidą kremine pudra, kad antakių zona ir veido spalvos susivienodintų. Žaizdos imitacija Šiam makiažui reikia latekso, servetėlių, netikro kraujo ir akių šešėlių. Atskirpkite vieną trisluoksnės servetėlės sluoksnį ir suplėšykite jį į netvarkingus įvairaus dydžio gabalėlius. Dėkite servetėlę ant apsirinktos veido ar kūno dalies ir makiažo kempinėle padenkite latekso sluoksnį ant viršaus. Palaukite kol nudžius ir kartokite tai kelis kartus. Sustingusį latekso sluoksnį perkirpkite per vidurį, o vidų nudažykite juodos ar tamsiai rudos spalvos akių šešėliu. Kempinėle sudrėkinkite dirbtinu krauju ir tapšnodamos prakirptą vietą sukurkite žaizdos imitaciją.

Pasiūlymas Helovino vakarui Alytuje:

Helovino naktis su „Depozito“ ir Lietuvos talentų grupe „Black Biceps“ Spalio 31 d., antradienį, iki 4 val. durys atveriamos 22 val.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose