-3 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 19d.
0

Alyš ir dziudo imtynininkams iš Alytaus – prezidentės padėkos

title

Prezidentės padėkomis pagerbti Alyš ir dziudo imtynininkai iš Alytaus apdovanoti Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkomis už nuopelnus Lietuvos vardą garsinant Europos bei pasaulio čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose.

Imtynininkas Donatas Nedzinskas buvo apdovanotas už bronzą alyš kovų pasaulio čempionate Kirgizijoje ir už tos pačios prabos medalį Europos dziudo taurės turnyre Serbijoje. Padėka gavo ir D. Nedzinsko treneris Kestutis Vitkauskas. Pagerbtas ir alytiškis dziudo imtyninkas Ignas Mečajus, kuris Europos taurės turnyro etape Serbijoje pelnė sidabro medalį. Padėkota ir sportininko trenerei Ramunei Aleknavičienei. Sportininkai ir treneriai gavo prezidentės D. Grybauskaitės, taip pat  LR vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno bei kūno kultūros ir sporto departamento prie LR vyriausybės vadovo Edžio Urbonavičiaus padėkas.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Paramos koncertas
  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti