13 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 18d.
0

„Žalgirio“ stovyklos Alytus nepriėmė, pinigai atiteks Birštonui (ATNAUJINTA. KOMENTARAS. NUOTRAUKOS)

title

Rezultatyviausias Lietuvos futbolo federacijos (LFF) aukščiausios lygos žaidėjas, alytiškis Darvydas Šernas, dar vienas Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinis Vytautas Lukša ir kiti Alytaus, Lietuvos ir užsienio futbolininkai, atstovaujantys daugkartiniam Lietuvos čempionui Vilniaus „Žalgiriui“ ketino išsinuomoti pagrindinį mūsų miesto stadioną ir čia pravesti pasirengimo sezono finišui stovyklą.

„Žalgirio“ šaltinių teigimu, jų stovyklos Alytus neprimėmė, tad teko pasirinkti Birštoną. [caption id="attachment_76606" align="alignnone" width="960"] Pastovyklauti gimtajame Alytuje neteks ir „Žalgirio“ žaidėjui Vytautui Lukšai[/caption] Artimiausią sekmadienį „Žalgirio“, kuris siekia eilinį kartą apginti Lietuvos čempiono titulą, laukia dvikova su „Sūduva“. Ši kova vyks Marijampolės stadione su natūralia veja, daugiausia ant sintetinės dangos Vilniuje besitreniruojantys žalgiriečiai jiems tikusiame Alytaus stadione ketino rengtis kovai su suvalkiečiais. [caption id="attachment_76607" align="alignnone" width="960"] Vilniaus „Žalgiris“ sutartį yra sudaręs ir su perspektyviu alytiškiu futbolininku Ernestu Stočkūnu[/caption] Nors reprezentacinė Alytaus futbolo komanda DFK „Dainava“ namų rungtynių miesto stadione šiemet jau nežais, žalgiriečiai dėl stovyklos sulaukė neigiamo Alytaus miesto savivaldybės sporto ir rekreacijos skyriaus bei to paties pavadinimo centro atstovų atsakymo. Stovyklą „Žalgiris“ perkėlė į Birštoną, kurio sporto centro stadione treniruosis keturias dienas, 28 sportininkai, treneriai ir komandos personalas gyvens kurorto viešbutyje, maitinsis vietos maitinimo įstaigose, pirks parduotuvėse, lankysis kitose vietose. [caption id="attachment_76608" align="alignnone" width="960"] Vienas iš šalies čempionų vartininkų - alytiškis Airidas Mickevičius[/caption] Atsisakydamas Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų stovyklos Alytaus miesto biudžetas, jo įstaigos, organizacijos neteko mažiausiai 7 tūkstančių eurų. Dėl įvairiausių trukdžių rengiant panašius sporto renginius, veiklą iš gimtojo Alytaus prieš keletą metų į Birštoną, Druskininkus ir Prienus perkėlė ir krepšinio klubų bei nacionalinių rinktinių stovyklų organizatorius Aurimas Mileišis.

ATNAUJINTA

Alytaus miesto savivaldybės, valdančios stadioną, komentaras:

Pastaruoju metu Lietuvoje iškritęs didelis kritulių kiekis atnešė nuostolių. [caption id="attachment_76637" align="alignnone" width="3008"] Pagrindinio Alytaus miesto stadiono veja po paskutinių DFK „Dainava“ namų rungtynių. Alytaus miesto savivaldybės (AMS) nuotr.[/caption] Alytaus miesto stadionas nukentėjo taip pat. Esant permirkusiai vejai, jau praeitą savaitę buvo dvejojama dėl DFK „Dainava“ paskutinių namų rungtynių. [caption id="attachment_76639" align="alignnone" width="3008"] AMS nuotr.[/caption] Aptarus stadiono eksploatavimo situaciją su DFK „Dainava“ ir techniniu stadiono personalu, buvo nutarta vykdyti rungtynes su sąlyga, jog šį sezoną jos bus paskutinės. Po DFK „Dainava“ rungtynių vejos žala pasirodė didesnė nei įprastai, o jos atstatymas yra ypač sudėtingas tokiu metų laiku. [caption id="attachment_76640" align="alignnone" width="3008"] AMS nuotr.[/caption] Pirmadienį, įvertinus vejos būklę papildomai, siekiant išsaugoti veją ateinančiam DFK „Dainava“ sezonui bei numatomiems tarptautiniams renginiams, buvo priimtas sprendimas atsisakyti Lietuvos futbolo čempionų pasiūlymo. [caption id="attachment_76641" align="alignnone" width="3008"] AMS nuotr.[/caption]  

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt