22 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 17d.
0

Ar bus griaunama „Palermo“ kavinė? (NUOTRAUKOS)

title

Spalio paskutinį penktadienį Alytuje numatoma daug renginių įvairiose vietose. Vienas jų pristatomas „Palermo“ bare Alytaus miesto centre.

Panašu, kad tai gali būti ne tik paskutinis koncertas, tačiau ir paskutinė vakarienė legendinėje picerijoje. Ją valdanti „Šalmėtės“ bendrovė sulaukė Kauno apygardos teismo nutarties, kurioje skelbiama, kad „Palermo“ bus nugriautas. „Palermo“ savininkas Valius Smaidžiūnas planuoja kreiptis į Lietuvos aukščiausiąjį teismą, tačiau Kauno apygardos teismo nutartys jau įsi­teisėjusios, todėl „amžinai laikina”, bet „pastoviai veikianti“ maitinimo vieta miesto centre gali išnykti. [caption id="attachment_76578" align="alignnone" width="2048"] Alytausgidas.lt nuotr.[/caption] Kauno apygardos teismo nutartis yra įsiteisėjusi nuo jos priėmimo, o pastaraisiais metais pertvarkomame sklype per kelis remontus atnaujintas „Palermo“ pastatas turi būti nugriautas iki spalio mėnesio pabaigos. Remiantis teismų sprendimais, „Šalmėtė“ pastatą turės nugriauti savo lėšomis, o tuo pačiu ir jo adresu (Rotušės a. 2A) atsisakyti prekybos alkoholiu. Tiesa, kol vyksta  teismai, „Šalmėtės“ licencija alkoholio prekybai – vis dar galiojanti, o apeliacinės teismo instancijos sprendimas dėl jos nepriimtas. Alkoholio licencijos atėmimu ir pastato nugriovimu V. Smaidžiūnui grasinama jau ne pirmus metus, žinoma, šiemetė situacija - viena kebliausių net ir visko mačiusiam maitinimo paslaugų Alytuje profesionalui.

2017 m. spalio duomenimis, bendrovėje „Šalmėtė“ dirbo 27 darbuotojai, kuriems buvo mokamas vidutinis kiek didesnis nei 400 eurų mėnesio atlyginimas, įmonei priklausė vienas automobilis.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt