15 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 11d.
0

Geriausios Lietuvos masažuotojos dirba Birštone ir Druskininkuose, masažo mokomasi ir Alytuje

title

Birštone vykusiame VIII atvirame Lietuvos SPA masažuotojų čempionate 17 geriausių Lietuvos masažo specialistų rungėsi dėl nugalėtojo vardo.

Tarptautinei komisijai masažo technikas meistrai pristatė privalomojoje, autorinio SPA masažo ir laisvojoje programose. Konkurso metu taip pat buvo tikrinamos ir dalyvių anatomijos, kineziologijos, SPA filosofijos ir masažo žinios. Siekiant kuo didesnio skaidrumo, renginio komisiją sudarė ne tik Lietuvos SPA asociacijos nariai, bet svečiai iš užsienio - Aliona Sailev, Laila Roga, Inara Davydova, Sohan Vir Singh, pasaulinis SPA ir masažo grandas – Andrej Syrčenko. Komisija geriausia Lietuvos SPA masažuotoja išrinko Lauritą Dvoreckytę (sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ Birštone), kuri taip pat nugalėjo ir SPA inovatoriaus bei ergonomiškiausio specialisto kategorijose. Antrą vietą užėmė Ilona Paškevičiūtė (iš „Grand SPA Lietuva“ Druskininkuose), o trečioje liko Gediminas Matekonis (iš „Royal SPA hotel“ Birštone). Techniškiausio prisilietimo autoriumi šiemet išrinktas 2016 metų studentų masažo čempionato nugalėtojas Vilius Montvidas („Vytautas mineral spa“), SPA vadovų simpatijos ir originaliausios SPA koncepcijos kategorijų nugalėtoja - Rūta Smolskaitė (iš sanatorijos „Eglė“), o Birštono mero prizą iškovojo Agnė Karaliūnaitė. Kitąmet Nacionalinė SPA asociacija Lietuvoje rengs Atvirąjį Europos masažo čempionatą, kuriame tikimąsi sulaukti dalyvių net iš 40 šalių.

Masažo pirmi metai kaip mokomasi ir Alytaus profesinio rengimo centre. Jo mokiniai artimiausią savaitgalį masažuos orientacinio sporto varžybų dalyvius, taip pat rengiasi konkursui Zarasuose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt