-7 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 11d.
0

Žiedinės sankryžos viduje - apvirtęs autobusiukas (VIDEO)

title

Alytaus mieste gyventojų dėmesį traukia prie Alytaus turgaus, žiedinės sankryžos viduje, aukštyn ratais  gulintis mikroautobusas. Ne, tai ne eismo įvykis, o šeštojo teatro komedijų festivalio, kuris nuo šiol  vadinsis COM•MEDIA, reklama.

Šiek tiek neįprasta reklamos forma pasirinkta, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie renginį. „Dar statant automobilį aukštyn ratais sulaukėme nemažai dėmesio. Pravažiuojantys vairuotojai ir keleiviai stebėjo procesą.  Fordas buvo apverstas aukštyn ratais. Visiems pirma minti - avarija, bet galima pasakyti, kad tai ne tragedija, o komedija. Pačią reklamos formą sugalvojo festivalio darbo grupė",- sakė Alytaus miesto teatro direktorės pavaduotojas bendriesiems reikalams Tomas Kunčinas. Šeštasis komedijų festivalis ankščiau vadinosi „Tegyvuoja komedija!", bet šiemet pervadintas į COM•MEDIA . Festivalyje, kuris vyks lapkričio 3-19 dienomis bus parodyta 14 spektaklių. Dar viena staigmena - lapkričio 4-osios naktį bus galima praleisti Alytaus miesto teatre. Nuo 19 iki 7 ryto vyks koncertai, o fantastiška muzika lepins atlikėja Alina Orlova ir žymiausia Lietuvos regio, „dub“ muzikos grupė „Ministry of ecology“. Alytaus jaunimo muzikos erdvėje pasirodys talentingiausi Alytaus jaunuoliai.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti