26 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 20d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 3d.
0

Šildymo sezonas Alytaus mieste - nuo spalio 4 dienos

title

Alytus pradeda šildymo sezoną. Tris paras iš eilės vidutinei lauko oro temperatūrai nukritus žemiau nei + 10 ºC, jau nuo rytojaus, t. y. spalio 4 d. (trečiadienio), bus galima pradėti šildytis. Pernai šildymo sezonas pradėtas spalio 6 dieną.

Pirmiausia rekomenduojama pradėti šildymo sezoną ten, kur aktualiausia - švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų ir sveikatos įstaigose.  Alytaus miesto daugiabučių namų gyventojai apie šildymo sezono pradžią gali nuspręsti patys, tačiau nepažeisdami nustatytų normų gyvenamosiose patalpose palaikyti ne žemesnę kaip 18 laipsnių temperatūrą. Nusprendusius pradėti šildymo sezoną kitu laiku, prašoma apie tai raštu informuoti UAB „Litesko" filialą „Alytaus energija". [caption id="attachment_76039" align="alignnone" width="1920"] Nusprendę šildymo sezoną pradėti ne spalio 4 d., o vėliau, apie tai raštu turėtų informuoti UAB „Litesko" filialą „Alytaus energija". Alytausgidas.lt TV nuotr.[/caption] Šiemet šilumos kaina miesto gyventojams atpigo virš 25 proc. „Džiaugiamės, kad Alytaus miesto gyventojai už šildymą mokės pigiau. Įsigaliojus naujoms kainoms, vidutiniškai nerenovuoto daugiabučio namo gyventojai galės sutaupyti virš šimto eurų per metus. Pavyzdžiui, 35 kv. m. buto gyventojai per metus sutaupys apie 110 eurų, 50 kv. m. – 130 eurų, 90 kv. m. – 190 eurų, įvertinus visą sunaudojimą", - teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. Planuojama, kad nuo gegužės 1 dienos atpigus šildymo ir karšto vandens, „gyvatuko" kainoms, alytiškiai per 2017 - 2018 metų laikotarpį sutaupys apie 4 milijonus eurų.

ATNAUJINTA

Šiaulių miestas šildymo sezoną pradėjo spalio 3 dieną, kaip ir Alytus, spalio 4 d. centralizuotą šildymą jungia Panevėžio, Utenos miestai, taip pat Kauno ir Vilniaus miestų savivaldybės. Centruolazuotai šildytis kol kas neskuba Klaipėdos miesto, Marijampolės ir kitos savivaldybės.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt