0

Pirmasis Alytus sportuoja ir kviečia sugrįžti per Kalėdas

title

Pirmasis Alytus išsiaiškino sportiškiausius. Bendruomenės erdvėse prie Piliakalnio progimnazijos varžėsi stalo tenisininkai, o vaikų globos namų stadione – futbolininkai.

Asociacijos „I Alytus“ nugalėtojų taurę laimėjo Alytaus vaikų globos namų futbolininkai (treneris – Vidutis Šurskas), rezultatu 5:1 nugalėję Alytaus kolegijos tarptautinę komandą (žaidžiantis treneris – Andrius Lygnugaris). [caption id="attachment_76015" align="alignnone" width="2048"] Pirmosios aprangos I Alytaus futbolininkams buvo įteiktos prieš penketą metų[/caption] Asociacijos „I Alytus“ nugalėtojų taurę stalo teniso turnyre „Pirma raketė“ laimėjo jauniausia žaidėja - Lietuvos vaikų pirmenybių antroji raketė 11-metė Karina Ivanauskaitė. Antrąją vietą užėmė vyriausias Pirmojo Alytaus turnyro dalyvis, 71-erių Vacius Lastauskas, trečias liko Linas Liorenta. Iš viso varžėsi 14 tenisininkų. Juos į varžybas sukvietė vietos teniso entuziastas Vitalijus Romanovas. [caption id="attachment_76016" align="alignnone" width="3968"] I Alytaus turnyrą „Pirma raketė“ laimėjo jauniausia žaidėja - Lietuvos vaikų pirmenybių antroji raketė, 11-metė K. Ivanauskaitė. Antrąją vietą užėmė vyriausias dalyvis, 71-erių V. Lastauskas, trečias liko L. Liorenta[/caption] I Alytuje aktyviai veikia ir šaškininkai, dalyvaujantys ir rengiantys kaimo sporto draugijos „Nemunas“ taurės varžybas. Asmenines, savo vardo futbolo varžybas I Alytuje surengė ir Alyčio seniūnaitis Aivaras Vyšiauskas.
Prieš Naujuosius metus į Pirmąjį Alytų kviečiami ir krepšinio mylėtojai. Buvusios 4-osios vidurinės mokyklos (dabar – Piliakalnio progimnazijos) mokiniai, vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti prijaučiantys krepšiniui laukiami Kalėdiniame 4 prieš 4 turnyre „Sugrįžk į 4-ą" asociacijos „I Alytus“ taurei bei rėmėjų prizams laimėti. Krepšinio komandų registracija – iki gruodžio 1 d. – [email protected] ir/ar tel. 8 678 28492.