12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Rugsėjo 23d.
0

„Dzūkijos” - „Lietkabelio“ rungtynės Alytuje įvyks, tačiau „dzūkai“ jau skolingi ne tik už areną, tačiau ir už viešbutį (ATNAUJINTA)

title

Nors Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komanda „Dzūkija”, ją valdanti įstaiga „Dzūkijos sportas“ nesudaro sutarties su Alytaus areną administruojančiu sporto ir rekreacijos centru (SRC), o tai tęsiasi jau nuo praėjusio LKL sezono pabaigos, LKL čempionato rungtynės tarp „dzūkų“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rugsėjo 23-iąją įvyks.

„Nors „Dzūkija“, skirtingai nei kiti reprezentaciniai klubai, tomis pačiomis miesto savivaldybės taisyklėmis ir įkainiais pagrįsto sutarties nepasirašo, mes LKL čempionatui netrukdysime ir, kaip leidome sužaisti su „Žalgiriu“, leisime ir su „Lietkabeliu“, - tvirtina Alytaus SRC direktorius Tomas Stupuris. https://www.youtube.com/watch?v=u04U5eWcn_s Basketnews.lt, Krepsinis.net ir kita Lietuvos sporto žiniasklaida tvirtina, kad „Dzūkija“ sulaukė ne tik pavojaus likti be arenos, tačiau komanda paprašė savivaldybės paramos – papildomai 70 tūkst. eurų, kad neprarastų vietos lygoje. „Dzūkija“ taip pat pabrangino bilietus. 2016-2017 m. sezone Alytaus miesto savivaldybė „Dzūkijos sportui“ komandos reikmėms skyrė 128 tūkst. eurų, tūkstantinėmis lėšomis prisidėjo ir Alytaus rajono savivaldybė, tačiau tai nepadėjo klubui laiku susimokėti visų skolų. „Dzūkijos sportas“ ne tik nesudaro sutarties su SRC dėl arenos patalpų ir aikštelės naudojimo treniruotėms bei varžyboms, tačiau jau kelis tūkstančius eurų įsiskolino ir už žaidėjų gyvenimą miesto stadiono viešbutyje.

Alytaus miesto savivaldybė, vadovaujama mero Vytauto Grigaravičiaus, Alytaus „Dzūkijai“ 2015-2016 m. sezone skyrė 105 tūkst. 500 Eur, 2014-2015 m. sezone, kai savivaldybės mero kėdėje darbavosi Jurgis Krasnickas komandai atstovaujanti „Dzūkijos sporto“ įstaiga sulaukė per 155 tūkst. eurų.

https://www.youtube.com/watch?v=xVRzxTlnYws&feature=youtu.be&a=

ATNAUJINTA

Susitikime „Lietkabeliu“ Alytaus „Dzūkija“ nė karto nepirmavo ir pralaimėjo rezultatu 55:69. „Dzūkų“ gretose rezultatyviausiai žaidė 11 taškų surinkęs Paulius Danisevičius (4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), po 8 tašk. – Mindaugas Sušinskas (3 atk. kam.), Gediminas Žalalis (6 atk. kam.), po 7 – Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) ir amerikietis Katin Thomas Renhardt (5 atk. kam.), po 4 – ispanas Alejandro Hernandez Máiquez (5 atk. kam.) ir rusas Anatolij Kaširov, po 2 – rusas Jegor Gontariov ir Gediminas Navickas (4 rez. perd.) bei latvis Andrejs Šelakovs (10 atk. kam.). Iš Alytaus kilęs krepšininkas Vaidas Čepukaitis Panevėžio komandai pelnė 12 taškų (8atk. kam.), 9 tašk. - Darjuš Lavrinovič, 4 - Kšištof Lavrinovič. https://www.youtube.com/watch?v=bqlNLl8C0VE

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt