8 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Rugpjūčio 27d.
0

Alytaus futbolo akademija bendradarbiaus ir su Lenkijos vicečempionais (NUOTRAUKOS)

title

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos aukščiausios lygos vicečempione „Jagiellonia“.

Balstogės klubo ir Alytaus akademijos atstovai parašus padėjo ant kelių sutarčių – dėl „Jagiellonia“ ir FA „Dainava“ bendradarbiavimo ir dėl Renato Banevičiaus. Šiam Alytaus futbolo akademijos auklėtiniui „Jagiellonia“ sudarys sąlygas tobulėti klubo sistemoje ir rungtyniauti Lietuvoje. [caption id="attachment_74639" align="alignnone" width="712"] FA „Dainava“ auklėtinis R. Banevičius ( (pirmas iš kairės) su „Jagiellonia“ pagrindinės komandos žaidėju Arvydu Novikovu[/caption] Balstogės klubas FA „Dainavai“ tapo pirmuoju oficialiu klubu-partneriu Lenkijoje. Lietuvoje dainaviškiai bendradarbiauja su reprezentacine Alytaus komanda DFK „Dainava“, daugkartiniu Lietuvos čempionato nugalėtoju Vilniaus „Žalgiriu“, medalininkais FK „Trakais“, taip pat su Anglijos futbolo atstovais Jouvilio „Yeovil Town FC“, Vest Bromičo „Albion“ ir „Football development school“ (FDS) bei kt. [caption id="attachment_74640" align="alignnone" width="696"] FA „Dainava“ vadovas R. Kantaravičius su (pirmas iš dešinės) su kolega iš FA „Jagiellonia“ atstovais S. Kopczewski ir Mariusz Kulesza[/caption] Su DFK „Dainava“ ekipa treniruojasi FA „Dainava“ auklėtiniai Deividas Mirijauskas, Benas Paulėkas, kartais jos sudėtyje rungtyniauja Saulius Geležiūnas, Ignas Graževičius, Norvydas Karsokas ir Augustas Trinkūnas, taip pat mūsų akademijos komandose anksčiau rungtyniavęs Oskaras Lukošiūnas. [caption id="attachment_74641" align="alignnone" width="1022"] FA „Dainava“ vadovas R. Kantaravičius ir Alytaus futbolo akademijos auklėtinis Renatas Banevičius prieš „Jagiellonia“ rungtynės Balstogės stadione[/caption] Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniauja Alytaus futbolo akademijos auklėtinis Airidas Mickevičius ir FA „Dainavai“ anksčiau priklausęs Ernestas Stočkūnas. FK „Trakams“ atstovauja FA „Dainava“ auklėtiniai Ignas Baranauskas ir Martynas Vasiliauskas, o neseniai į Lietuvos vicečempionų peržiūrą buvo pakviestas dar vienas dainaviškis – Vakaris Kalėda. [caption id="attachment_74642" align="alignnone" width="802"] FA „Dainava“ auklėtinis R. Banevičius (pirmas iš dešinės) su licencijuotu FIFA žaidėjų konsultantu M. Kulesza[/caption] Jouvilio „Yeovil Town FC“ rungtyniauja alytiškių futbolo akademijos auklėtinis Paulius Golubickas, o „Albion“ ir FDS suburtoje komandoje šiemet rungtyniavo FA „Dainava“ auklėtiniai Nedas Labukas ir Gustas Zabita.

2014 metais sukurta, 2015 m. veiklą pradėjusi futbolo akademija „Dainava“ - atvira visuomeninė organizacija, jos steigėjai - Alytaus miesto, Dzūkijos krašto futbolo bendruomenės atstovai - DFK „Dainava“, FK „Spartukai“ bei Alytaus apskrities futbolo federacija.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt