10 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 25d.
DzūkijaAlytus
2017 Liepos 29d.
0

Rugpjūtis Alytaus rajone - pilnas tikro garso ir gyvos muzikos

title

Nors 2017-ųjų rugpjūtį muzikos garsai neskambės per Žolinę Pivašiūnuose, Alytaus rajone koncertų netruks. Alytaus seniūnijoje vyks 3-iasis „Bunda rokas“, o Miroslavo seniūnijoje – 8-asis „Pupasodis gyvai“.

„Bunda rokas“ – rugpjūčio 12-osios vakarą Nemuno kilpų regioniniame parke esančiame Punios šile, privačioje valdoje Bundorių kaime. Į vieną vietą muzikos ir Dzūkijos gerbėjus iš Lietuvos ir užsienio subursiantis renginys šiemet dovanos roko kūrėjų ir atlikėjų iš Airijos, Australijos, Alytaus bei kitų Lietuvos vietų koncertus. Tradicija tampantis „Bunda rokas“ – nekomercinė tikro garso muzikos ir tikros gamtos vienybės idėja, šiemet į gimtinę iš užsienio vieninteliam koncertui sugrąžinsianti mūsų krašto dainių Darių Milerį-Nojų su grupe, taip pat parengusi kitų išskirtinių muzikinių ir ne tik garsių pasimatymų – ekskursiją po Punios šilą bei akustinę žodžio ir dainos popietę unikalioje Rumbonių bažnyčioje. „Pupasodis gyvai“ – rugpjūčio 17-ąją Pupasodžio kaime. Vyks ir koncertas, ir tradicija virstanti paramos akcija, kurios metu šiemet bus galima aukoti Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubui „Alytupis“. Muzikuos Giedrius Leškevičius su grupe „Joke”, Alytaus jaunimo centro, muzikos mokyklos ir kiti atlikėjai iš Alytaus, Lazdijų, Marijampolės ir Vilniaus.

Nors „Bunda rokas“ save įvardija „nefestivaliu“, o „Pupasodis gyvai“ kol kas nėra tūkstančių muzikos gerbėjų susibūrimų vieta, specialistų patarimai besilankantiems renginiuose vasarą – tradiciniai.

Patarimai koncertinių vasaros renginių dalyviams:

1. Palaikyti h2o balansą – gerti pakankamai vandens (bent 2-3 litrus per dieną, o ilgų renginių karštą dieną metu patartina gerti dar daugiau vandens)! 2. Skirti laiko ne tik linksmybėms, tačiau ir maistui bei miegui. Dehidratacija, alkis ir pervargimas silpnina organizmą! 3. Saugoti savo klausą. Jei esate arti scenos, garsas gali pasiekti ir 110 dB. Siekiant išvengti spengimo ausyse ar klausos praradimo, patartina daryti pertraukėles ir nuolat nestovėti arti kolonėlių! 4. Geras oras – bet koks oras. Būkite pasiruošę bet kokiam orui. Oro temperatūros skirtumas dieną, vakare ir naktį gali skirtis. Turėkite kremo nuo saulės, kepurę, pasiimkite šiltų ir nuo lietaus apsaugančių rūbų! 5. Nevairuokite apsvaigę. Prieš sėdant prie vairo pasitikrinti alkotesteriu - apsvaigimas ir vairavimas yra nesuderinami dalykai!

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt