8 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Liepos 5d.
0

Viešųjų ryšių skyrius ieško naujų darbuotojų

title

Paskelbti du konkursai į Alytaus savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausiųjų specialistų pareigas. Šiuo metu skyriuje dirba du žmonės – vedėjas ir pavaduotojas, kurio pagrindinė funkcija – užsienio ryšiai.

„Skyriaus veikla neturi apsibrėžti  viešaisiais ir užsienio ryšiais,  jam keliami nauji tikslai ir uždaviniai“, - teigė Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė. „Turime tikslą ne tik dirbti žurnalistinį darbą, viešinant įvykius ir  sprendimus, bet vykdyti tikro komunikacijos skyriaus funkcijas, kaip tai daro šiuolaikiniai Europos bei kai kurie Lietuvos miestai. Šiuo metu dirbama ties Alytaus identitetu, tad  laukia nemažai darbo jį įtvirtinti. Agentūrų dizainerių, komunikacijos specialistų įkainiai yra labai dideli, tad nusprendėme ieškoti žmogaus į skyrių, kurio privalumai būtų – buvimas vietoje,  kryptingas darbas ir, be abejo, meilė Alytaus miestui. Kitas ieškomas specialistas  rūpinsis miesto gerbūvio sprendimų komunikacija, o svarbiausia - vykdys gyventojų įtraukimo į viešųjų sprendimų priėmimą funkciją. Lietuva Europoje yra viena iš šalių turinčių žemiausią pilietinio aktyvumo indeksą, tai reiškia, kad piliečiai mažai dalyvauja priimant sprendimus svarbiais jų gyvenimo klausimais. Ar taip yra dėl gyventojų netikėjimo, kad galima kažką pakeisti, ar vangumo, ar galbūt įstaigų uždarumo, vienareikšmiškai spręsti sunku. Alytaus savivaldybės atstovai  pastebi, kad neretai įvairių projektų svarstymas nesulaukia didelio dėmesio, arba dalyvauja iki 10 paprastai tų pačių aktyvių gyventojų. „Viešojoje erdvėje žmonės dažnai skundžiasi sprendimais ir juos kritikuoja. Norėtųsi tai pakeisti.  Kelios vykdytos apklausos buvo populiarios ir labai naudingos, tad norisi tikėti, jog žmonės pagaliau taps aktyvesni. Miestas yra mūsų visų ir nuo mūsų pačių  labai daug priklausys kaip gyvensime toliau”, - pasakojo M. Tarasauskienė.

Savivaldybė laukia aktyvių  ir inovatyvių žmonių, kuriems ne tas pats kas vyksta Alytuje, kurie nori prisidėti prie vykstančių pokyčių savo energija, idėjomis ir darbais. Alytus – mūsų miestas ir laikas veikti!

Informacija  apie konkursus – ČIA!

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt