12 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 14d.
DzūkijaAlytus
2017 Birželio 20d.
0

Dirbti į Alytaus krepšinį grįžęs A. Sakavickas: „Dzūkija“ turės tapti nugalėtoja!“

title

Į Alytaus krepšinį grįžta sporto vadybininkas Antanas Sakavickas. Buvęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkės ir Šiaurės Europos krepšinio lygos (NEBL) „Iššūkio taurės“ laimėtojos vadybininkas priėmė Alytaus „Dzūkijos“ komandos pasiūlymą ir tapo jos vadovu.

Nors su „Dzūkija“ praėjusiuose LKL sezonuose finišavo turnyro lentelės apačiose, A. Sakavickui netrūksta optimizmo. Didelę sporto vadybos ir agentavimo žaidėjams patirtį turintis alytiškis teigia, kad Alytus turėtų būti tarp pirmų trijų stipriausių Lietuvos krepšinio komandų. „Dzūkija“ savo sudėtyje teišlaikė 2 žaidėjus – kaunietį Paulių Danisevičių ir klaipėdietį Julius Kazakauskas, tačiau tai, pasak A. Sakavicko – ne problema. Dar prieš tapdamas „Dzūkijos“ vadovu jis susitiko tiek su įvairiais žaidėjais, tiek su jų agentais, taip pat jau veda derybas su kandidatais į trenerio postą. Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino naujasis „Dzūkijos“ vadovas, tarp galimų strategų minima ir buvusiojo vyr. trenerio iš Slovėnijos Andrej Urlep kandidatūra. Pasirengimą naujam LKL sezonui „Dzūkija“ planuoja pradėti rugpjūčio viduryje. Iki to laiko ir bus atsakyta į klausimus, kas sustiprins Alytų ir jį vėl pavers konkurencingu klubu. [caption id="attachment_71502" align="alignnone" width="853"] Buvęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkės ir NEBL „Iššūkio taurės“ laimėtojos vadybininkas A. Sakavickas (nuotraukoje - pirmas iš dešinės) priėmė Alytaus „Dzūkijos“ komandos pasiūlymą ir tapo jos vadovu. Archyvinė nuotr.[/caption] „Klubą įsivaizduoju ne kaipo vieną komandą, o visą Alytaus krepšinio sistemą, pilną piramidę“, - patikslino A. Sakavickas, kuris pažadėjo skirtis ypatingas pastangas, kad „Dzūkija“ taptų ne tik stipria, tačiau ir savo sudėtyje alytiškių turinti, juos auginanti ekipa. Pasak Antano, darbą „Alitoje“ pradėjusio 1997 m. ir baigusio 2005 m., miesto komanda be vietos žaidėjų – neturi ateities. Neatmetama, kad „Dzūkija“, kaip anksčiau „Alita“, turės bendradarbiavimo saitų su pagrindiniais Lietuvos klubais. Ar alytiškiai atnaujins senąją draugystę su Kauno „Žalgiriu“, ar tęs su Vilniaus „Lietuvos rytu“ – kol kas neaišku, tačiau, anot A. Sakavicko, dėl Alytaus ateities pergalių naujingai galima bendradarbiauti su visais. „Per daug myliu gimtąjį Alytų, kad į jį grįžčiau be didelių tikslų. „Dzūkija“ turės tapti nugalėtoja“, - sakė A. Sakavickas, visus neabejingus Dzūkijos ir jos sostinės krepšiniui, kviečiantis prisijungti prie komandos – ją remti, už ją sirgti, o jei kas nori ir sugeba – ir dirbti.

A. Sakavickas (g. 1973-09-21) po darbo Alytuje („Alitoje“ ir FK „Dainavoje“) išvyko į Rygą (Latvija), čia tapo Rygos FC „Skonto“ generaliniu direktoriumi, ECA (Europos klubu asociacijos) marketingo ir komunikacijos komiteto nariu, dirbo Kontinentinėje ledo ritulio (KHL) lygoje, kurią plėtojo Lenkijoje ir kitose šalyse, o grįžęs į Lietuvą dirbo Kėdainių BC „Nevėžio“ ir FC „Šiaulių“ klubuose.

[caption id="attachment_71503" align="alignnone" width="853"] Pasak Alytaus krepšiniui 1997-2005 m. dirbusio vadybininko A. Sakavicko (nuotr. - pirmas iš kairės) - miesto komanda be vietos žaidėjų – neturi ateities. Arch. nuotr.[/caption]

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt