16 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 20d.
DzūkijaAlytus
2017 Gegužės 24d.
0

Nacionalinio transliuotojo eteris patikėtas Alytuje susibūrusiems muzikantams

title

„Savo ketvirtąjį sezoną koncertų ciklą uždarome kartu su ekstravagantiškaisiais muzikos filosofais – grupe „Miško gyventojai", praneša LRT, o šiemet tai – jau antroji muzikos grupė, suburta alytiškių, kuriai patikimas nacionalinio transliuotojo eteris.

LRT studijoje Vilniuje „gyvai“ koncertuosiantys „Miško gyventojai“ 2009-aisiais susikūrė Dzūkijos sostinėje, repetavo kultūros ir komunikacijos centro (AKKC) rūsyje, iš kurio pirmą kartą išlindo ir viešai pasirodė improvizuotoje atviroje scenoje dabartinės AKKC estrados vietoje. Tais pačiais metais, „Verslo angelo“ jaunimo dėka, „miškinius“ miesto valdžia priėmė į pagrindinę Alytaus gimtadienio šventės sceną, o asociacijos „A Priori Projektai“ iniciatyva grupė Lietuvai atstovavo Lenkijoje. https://www.youtube.com/watch?v=z3TOzOLPC7I Vilniuje atsikūrę „Miško gyventojai“ šiemet pelnė „Tamsta garažo“ konkurso pirmojo albumo leidybos prizą. Gitaristo Tomo Simanavičiaus teigimu, šiandien grupė užsiima savotiška anarchija muzikos kūryboje – groja tai, ką nori ir kaip nori. „Susirinkę čia leidžiame sau atsipalaiduoti. Juk tai yra scena, o žmonės ateina ne tik pasiklausyti, jie ateina pažiūrėti, pajausti, todėl svarbiausia yra energija, kurią spinduliuoji“. https://www.youtube.com/watch?v=ZO42HmUnWLA Be T. Simanavičiaus šiandieninius „Miško gyventojus“ sudaro Apolinaras Dubauskas, Arminas Bižys, Kristupas Kmitas, Laurynas Motekūnas, Raminta Naujanytė ir Haroldas Parulis.

Tiesioginę „Miško gyventojų“ koncerto transliaciją iš LRT „Opus“ studijos gegužės 24 d. nuo 18 val. klausykite ČIA.

Koncertas bus filmuojamas, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą. Daugiausia iš alytiškių sudaryta grupė „Movo“ LRT eteryje taip pat surengė savo koncertą, o jį galima pamatyti ČIA: https://www.youtube.com/watch?v=owh5ew5MUUk&t=147s

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt