13 c Alytus
Penktadienis, Spalio 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Balandžio 16d.
0

„Lietuvos talentų“ nugalėtojas – alytiškis cirko žonglierius ir roko būgnininkas K. Bujanauskas (PAPILDYTA. NUOTRAUKOS. VIDEO)

title

Beveik 10 tūkstančių – tiek balsų sulaukė naujasis „Lietuvos talentų“ nugalėtojas Kasparas Bujanauskas.

„Ambercirko“ žonglierius ir Alytaus roko grupės „Dots“ būgnininkas K. Bujanauskas iškovojo ne tik publikos balsus. Jaunasis talentas tapo žiūrovų ir žiuri komisijos numylėtiniu, o taip pat iškovojo pagrindinį prizą - 10 tūkst. eurų. K. Bujanauskas pirmus žingsnius cirke žengė Alytaus studijoje „Dzūkija“, kurio viena iš vadovių - jo mama Jurgita Bujanauskaitė.  Naujasis „Lietuvos talentų“ nugalėtojas anksčiau lankė Alytaus Dainavos pagrindinę mokyklą, o dabar yra Jotvingių gimnazijos abiturientas. Kasparas prasitarė, kad toliau norėtų studijuoti Monrealio (Kanada) cirko mokykloje.

PAPILDYTA

„Kažkaip bandysiu su tuo susitvarkyti. Nesijaučiu kažkokia žvaigžde. Jaučiuosi tiesiog įvertintas ir todėl labai džiaugiuosi bei visiems dėkoju“, - po pergalės televizijos talentų projekte sakė K. Bujanauskas. https://www.youtube.com/watch?v=uMOhEi2RMvU „Aš taip tavimi didžiuojuosi. Man patinka tavo profesionalumas, charizma. Esi įgimtas Lietuvos talentas. Tu esi vienas iš pačių geriausių“, – po finalinio K. Bujanausko pasirodymo sakė bene įžvalgiausia žiuri komisijos narė, „Vilnius City Opera“ vadovė Dalia Ibelhauptaitė, kuri į superfinalą alytiškį pakvietė tiesiogiai - atrankose paspausdama „auksinį“ mygtuką. „Grįžo vidinis išdykėlis, sužibėjai visomis spalvomis“, – komplimentų negailėjo TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija, kuris projekto metu Kasparui buvo suteikęs galimybę orų prognozę televizijos žiūrovams pristatyti žongliruojant ne tik žodžiais.   „Talentingiausias, aukščiausios klasės artistas. Į tave žiūrėti labai gera. Sugebėjai pakelti savo pasirodymą į dar aukštesnę kartelę“, – apie K. Bujanausko pasirodymą ne tik žonglieriaus, tačiau ir būgnininko amplua sakė vienas iš talentų projekto prodiuserių, legendinės lietuvių roko grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.   D. Ibelhauptaitė Kasparą ne tik įvertino, tačiau ir pakvietė pasirodyti naujoje operos „Pajacai“ versijoje. Įdomus sutapimas - projekto nugalėtojo mama pirmame šios operos pastatyme dalyvavo  prieš 14 metų. Į TV3 televizijos rengiamo projekto „Lietuvos talentai“ superfinalą pateko, dėl pagrindinio prizo rungėsi ir Alytaus „Aušrinės“ studijos šokėjos. Po „Aušrinės“ pasirodymo superfinale studijos šokėjoms netrūko komplimentų. „Jei mokėčiau taip šokti, išeičiau ir šokčiau“, – sakė aktorė, „Keistuolių teatro“ artistė Ilona Ibelhauptaitė.  „Pamačiau, kaip atrodo aistra iki nukritimo“, – tvirtino N. Šulija.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Grupės DAR  koncertas Alytuje