13 c Alytus
Penktadienis, Spalio 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Balandžio 6d.
0

Lenkijos žiniasklaida: filmui prilygstančiose gaudynėse prie Alytaus - „Lodzės aštuonkojo“ narys (VIDEO. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

„Sėkmė! Policijai galima skirti aukso medalį“, - po Alytausgidas.lt informacijos paskelbimo Lenkijos žiniasklaidoje komentavo skaitytojai.

Mūsų prašymu, į tyrimą dėl šalia Dzūkijos sostinės sulaikyto lenkų „Porsche“ ir nužudymu įtariamo vyriškio įsijungė kolegos iš kaimyninės šalies. Milijonus žiūrovų, skaitytojų, taip pat prenumeratorių Facebook ir Twitter tinkuose turinčio TVN24 reportažas dar rengiamas, tačiau dėl mūsų skaitytojams žinomos informacijos naudojimo Lenkijos auditorijai kanalas jau susisiekė. [caption id="attachment_68429" align="alignnone" width="962"] Aukos mirties vieta Lodzėje nuklota gėlėmis, medis - pažymėtas kryželiu[/caption] Paprašytas pateikti daugiau informacijos apie Miklusėnuose sulaikytą 44 metų „Porsche“ vairuotoją  iš Lenkijos, Lodzės dienraščio reporteris Michał Meksa  atliko tyrimą ir pranešė, kad vyras įtariamas balandžio 1 dieną Lodzėje bendrininkavęs nužudant jo bendraamžį. Nusikaltimas Lodzę sukrėtė - auka tapęs Michał K. buvo nužudytas be gailesčio - automobiliu mirtinai prispaustas prie medžio. Iškart po įvykio vienas įtariamasis buvo sulaikytas Lenkijoje. [caption id="attachment_68428" align="alignnone" width="697"] Miklusėnuose (Alytaus r.) sulaikytas „Porsche“ vairuotojas įtariamas Lodzėje bendrininkavęs nužudant bendraamžį[/caption] Prie Alytaus sulaikius antrąjį įtariamąjį, Lenkijos Respublikos prokuratūra sutiko suteikti pagalbą Lietuvos pareigūnams. Teismas išdavė Europos arešto orderį, kuriuo remiantis Miklusėnuose sulaikytas, po to į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę uždarytas įtariamasis galės būti išduodamas Lenkijos teisėsaugai. Tyrimas tuo nesibaigia – ieškomas dar vienas įtariamasis, tarp kurių prie Alytaus sulaikytoji 25-metė moteris nepriskiriama. Alytaus rajone sulaikyto „Porsche“ vairuotojo su bendrais galimai nužudytas a. a.  Michał K. nuo 2011 m. buvo ieškomas kaip dingęs asmuo. Tiek auka, tiek  įtariamieji jo nužudymu, Lenkijos žiniasklaidos yra siejami su lenkų mafijos grupuote, vadinama „Lodzės aštuonkojis“. https://www.youtube.com/watch?v=s5k_GewSLEw

ATNAUJINTA

TVN24, remdamiesi Lodzės policijos atstove Joanna Kącka, informuoja, kad lenko „Porsche“ buvo stabdomas ir Palenkėje, dideliu greičiu pralėkė Lazdijus, pasiekė Alytų, skuodė pro Dzūkijos sostinę, kol buvo sulaikytas Alytaus seniūnijoje esančiuose Miklusėnuose. Vyrui, vairavusiam „Porsche“, už nusikaltimą Lenkijoje gresia  8 metai nelaisvės. Nusikaltimas, kuriuo jis įtariamas, Lenkijos žiniasklaidoje vadinamas brutaliu. Po to, kai auka automobiliu buvo prispausta prie medžio, kriminalistai ir juos cituojantys reporteriai konstatavo šiurpinantį faktą – „sutraiškytą nužudytojo koją laikė tik oda“. Lodzės prokuratūros atstovo Krzysztof Kopania teigimu, nužudymo priežastimi galėto tapti senų sąskaitų suvedinėjimas. [caption id="attachment_68424" align="alignnone" width="695"] Nusikaltimo vietą (Lodzę) ir vieno iš įtariamųjų sulaikymo vietą (Miklusėnus) skiria beveik 500 kilometrų kelias[/caption]

PAPILDYTA

Tomasz Jabłoński iš „Express ilustrowany" patikslino, kad prie Alytaus sulaikytam ir dar vienam asmeniui, kuris buvo suimtas Lodzėje, už nusikaltimą gresia 10 metų nelaisvės. Lodzės rajono teismas paskelbė trečiojo įtariamojo paiešką. Ieškomas 43 metų amžiaus Tomasz Wiśniewski. [caption id="attachment_68513" align="alignnone" width="688"] Ieškomas T. Wiśniewski[/caption] Pastarojo asmens laukia nelaisvė iki gyvos galvos – tvirtina Jarosław Koskatka iš „Nasze miasto“.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Grupės DAR  koncertas Alytuje