15 c Alytus
Penktadienis, Spalio 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Vasario 23d.
0

Užgavėniauti paskutinę vasario dieną kviečia Pirmame Alytuje

title
Pirmame Alytuje veikiančių vaikų globos namų gyventojai kviečia miesto įmones, organizacijas, įstaigas ir miesto gyventojus kartu švęsti Užgavėnes vasario 28 d., antradienį, Labdaringa iniciatyva „Kviečiu į svečius“ – puiki proga gero maisto mėgėjams surengti smagias vaišes ir kartu padėti pamaitinti nepasiturinčius. Kasmet geros valios žmonės raginami ruošti vakarėlius, piknikus, gaminti pusryčius ar pietus savo draugams, bendradarbiams ar kaimynams. Geradariai pagamina valgių, pasikviečia svečių, o šie pasivaišinę savo dėkingumą išreiškia pinigais, kurie paaukojami „Maisto bankui“. Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ gautas lėšas skiria nepasiturintiesiems maitinti. „Kviečiu į svečius“ – tai džiaugsmo, dėkingumo, dosnumo virusas, paskleistas kulinarinių laidų vedėjos ir knygų autorės Beatos Nicholson ir „Maisto banko“. Tai nestabdoma ir nesustabdoma labdaringa iniciatyva vaišinantis surinktomis lėšomis padėti nepasiturintiems. Prie šios akcijos taip pat jungiasi ir Raudono kryžiaus Alytaus skyriaus darbuotojai, Alytaus miesto savivaldybė. Akcijos globėjas – miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Mieli Alytaus miesto gyventojai, prikepę skaniausių blynų vaikai lauks jūsų visų paskutinę vasario dieną, antradienį, 15.30 val. adresu A. Juozapavičiaus g. 33 (I Alytus). Švęskime Užgavėnes kartu!

„Kviečiu į svečius“ suteikia progą gero maisto ir draugijos mėgėjams pakviesti prie vieno stalo geriausius draugus, seniai matytus giminaičius ar vis lekiančius kolegas pasidžiaugti atokvėpio ir bendravimo akimirkomis. Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus. „Kviečiu į svečius“ skatina savo dėkingumą už skanų maistą puikioje kompanijoje išreikšti pinigais, vėliau perduodamais „Maisto bankui“. Savo ruožtu jis visų už vaišes paaukotas lėšas „paverčia“ maistu skurdžiai besiverčiantiems žmonėms. „Kviečiu į svečius“ kasmet vis plečiasi, o dosnių aukojančiųjų iniciatyva per projekto gyvavimo metus jau surinkta virš 42 tūkst. eurų. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras „Maisto bankui“ leidžia nepasiturintiems patiekti 15 porcijų valgio.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Grupės DAR  koncertas Alytuje