8 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 17d.
DzūkijaAlytus
2016 Lapkričio 26d.
0

Lietuvos rankinio grandų mūšį Alytuje laimėjo varsiškiai, tačiau į kitą taurės etapą nepateko

title
Paskutinį lapkričio sekmadienį Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) arenoje sirgalių laukia Lietuvos rankinio federacijos (LRF) turnyro atsakomoji pirmojo etapo dvikova, į akistatą suvedusi praėjusio sezono taurės finalo dalyvius - Alytaus „Varsą-Stronglasą“ ir Kauno „Granitą-Karį“. Tąkart Klaipėdoje nugalėjo kauniečiai, tad lapkričio 27-osios dvikova alytiškių namų aikštelėje - tarsi principinis taurės revanšas. Jam itin kruopščiai rengiasi rezultatyviausias Alytaus ir Lietuvos rankinio lygos (LRL) žaidėjas, vidutiniškai daugiau nei po 7 įvarčius pelnantis Žygimantas Micevičius. Savo požiūrį į revanšą su Kaunu turi Alytaus rankininkų kapitonas Gintautas Adamkevičius, kuris su 7-iais taikliais smūgiais per rungtynes – antras rezultatyviausias snaiperis šalyje. Pasak G. Adamkevičiaus, jo komanda šiame sezone iškovojo Lietuvos rankinio supertaurę, LRL čempionų medalius, tačiau savo kolekcijoje vis dar neturi LRF taurės, kas ir yra pagrindinis dzūkų motyvas. Nors pirmojo taurės etapo rungtynėse su „Granitu-Kariu“ dėl patirtų traumų negalės padėti pagrindinis „Varsos-Stronglaso“ vartininkas Rytis Cipkus ir gynėjas Robertas Paužuolis, žaidžiantysis treneris, vartininkas Egidijus Petkevičius tikisi, kad rankinio grandų dvikovoje tarp LRL čempionų ir LRF taurės savininkų geriau seksis alytiškiams.
ATNAUJINTA
Pirmoji Alytaus ir Kauno komandų dvikova laikinojoje sostinėje baigėsi dzūkų pralaimėjimu rezultatu 23:30. Rezultatyviausiai varsiškių gretose rungtyniavo kapitonas Gintautas Adamkevičius (5 įvarčiai), Lukas Feoktistovas ir Rokas Lastauskas (po 4), Linas Paliušis (3), po 2 taiklius smūgius pridėjo Remigijus Čepulis ir Žygimantas Micevičius, 1 - Irmantas Asakavičius.
Atsakomąjį mačą alytiškiai laimėjo 26:25, tačiau vieno įvarčio persvaros namuose kelialapiui į kitą etapą nepakako. Galimybę atsirevanšuoti ženkliau varsiškiai turės jau kitame LRL ture, kuriame vėl namuose priims tą pačią Kauno komandą.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt