Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius informuoja, kad atsižvelgiant į keleivių prašymus, nuo kovo 1 d. vienas 13-ojo maršruto autobusas važiuos Jurgiškių gatve, t. y. Jazminų, Raudonkalnio ir Jurgiškių g. sankryžoje nesuks į kairę, o važiuos tiesiai Jurgiškių g., sankryžoje suks į Statybininkų g., toliau grįš į Likiškėlių, Statybininkų g. ir Vidzgirio stotelėse autobusas bus tuo pačiu laiku. Analogiškai trasa pakeista ir priešinga kryptimi.
Nedidelis autobuso maršruto pakeitimas bus patogus ne tik Jurgiškių ir Aukštakalnio gatvių gyventojams, bet ir į bažnyčią, ar į neseniai pradėjusį veikti „Norfos” prekybos centrą apsipirkti vykstantiems alytiškiams.
Autobusas, važiuojantis Jurgiškių g., bus pažymėtas 13A numeriu, maršruto trasa bus nurodyta autobuso gairelėje ir švieslentėje. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai prašo keleivių atkreipti į tai dėmesį renkantis maršrutinį autobusą. Iš Pramonės rajono į Likiškėlių g. esančią Volungės stotelę keleivius nuveš keliomis minutėmis anksčiau arba vėliau išvažiuojantis 14 maršruto autobusas, į Pirmąjį Alytų 13A autobusas nuvyks tuo pačiu laiku kaip ir iki šiol.
Alytaus pieninė |
| 07:16 | 08:32 | 09:50 | 11:07 11:07 | 13:24 13:26 | 14:33 | 15:45 15:46 | 17:01 |
„Alytaus mėsa” |
| 07:19 | 08:35 | 09:53 | 11:09 | 13:28 | 14:37 | 15:48 | 17:08 |
„Snaigė” |
| 07:22 | 08:38 | 09:56 | 11:12 | 13:31 | 14:40 | 15:51 | 17:11 |
Darželis |
| 07:25 | 08:41 | 09:59 | 11:15 | 13:34 | 14:43 | 15:54 | 17:14 |
Kalniškės g. | 06:16 | 07:27 | 08:43 | 10:01 | 11:17 | 13:36 | 14:45 | 15:56 | 17:16 |
Putinai | 06:19 | 07:30 | 08:46 | 10:04 | 11:20 | 13:39 | 14:48 | 15:59 | 17:19 |
Turgus | 06:22 | 07:33 | 08:49 | 10:07 | 11:23 | 13:42 | 14:51 | 16:02 | 17:22 |
„Norfa” | 06:24 | 07:35 | 08:51 | 10:09 | 11:25 | 13:44 | 14:52 | 16:03 | 17:24 |
Vidzgiris | 06:26 | 07:37 | 08:53 | 10:11 | 11:27 | 13:46 | 14:54 | 16:05 | 17:26 |
„Sodra” | 06:31 | 07:42 | 08:58 | 10:16 | 11:32 | 13:51 | 14:59 | 16:10 | 17:31 |
Mokykla | 06:38 | 07:49 | 09:05 | 10:23 | 11:39 | 13:57 | 15:06 | 16:17 | 17:38 |
AB „Alytaus chemija” | 06:41 | 07:52 | 09:08 | 10:26 | 11:42 | 14:00 | 15:09 | 16:20 | 17:41 |
AB „Alytaus chemija” | 06:41 | 07:52 | 09:08 | 10:26 | 11:42 | 14:00 14:02 | 15:09 | 16:20 | 17:41 |
Mokykla | 06:46 | 08:02 | 09:20 | 10:37 | 12:54 | 14:05 | 15:15 | 16:31 |
|
„Sodra” | 06:52 | 08:08 | 09:26 | 10:43 | 13:00 | 14:10 | 15:21 | 16:37 |
|
Vidzgiris | 06:57 | 08:13 | 09:31 | 10:48 | 13:05 | 14:15 | 15:26 | 16:42 |
|
„Norfa” | 06:59 | 08:15 | 09:33 | 10:50 | 13:07 | 14:16 | 15:28 | 16:44 |
|
Turgus | 07:00 | 08:16 | 09:34 | 10:51 | 13:08 | 14:17 | 15:29 | 16:45 |
|
Putinai | 07:03 | 08:19 | 09:37 | 10:54 | 13:11 | 14:20 | 15:32 | 16:48 |
|
Kalniškės g. | 07:06 | 08:22 | 09:40 | 10:57 | 13:14 | 14:23 | 15:35 | 16:51 |
|
Darželis | 07:08 | 08:24 | 09:42 | 10:59 | 13:16 | 14:25 | 15:37 | 16:53 |
|
„Snaigė” | 07:10 | 08:26 | 09:44 | 11:01 | 13:18 | 14:27 | 15:39 | 16:55 |
|
„Alytaus mėsa” | 07:14 | 08:30 | 09:48 | 11:05 | 13:22 | 14:31 | 15:43 | 16:59 |
|
Alytaus pieninė | 07:16 | 08:32 | 09:50 | 11:07 | 13:24 | 14:33 | 15:45 | 17:01 |
|
Atkreipiame lengvųjų automobilių vairuotojų dėmesį, kad statyti savo automobilius autobusų stotelėse draudžiama, vairuotojai bus baudžiami.
Visą informaciją apie viešojo transporto maršrutus rasite interneto portale www.visimarsrutai.lt
Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija