13 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
AlytusTechnologijos
2015 Spalio 12d.
0

Putinų gimnazija pirmąją vietą laimėjo „Switch" videokonkurse

title

Alytaus Putinų gimnazijoje veikiančios Verslumo mokyklos mokiniai su mokytoju Donatu Vasiliausku atvyko į „Litexpo" Vilniuje rūmus ir dalyvavo didžiausiame Baltijos regiono modernių technologijų ir verslumo renginyje.

Renginyje buvo kalbėta apie jaunimo verslumą, išmanius miestus, kibernetinį saugumą, kūrybines industrijas ir dar daugybę kitų skaitmeninės ateities temų. Buvo proga susitikti ir kalbėtis su globalių skaitmeninių kompanijų tokių, kaip „Amazon", „Microsoft", „Google", „Uber" atstovais, geriausiais skaitmeninės rinkos ekspertais ir modernių technologijų kūrėjais iš 15 šalių.

Vienoje salių veikė „Cool&Crazy" erdvė, skirta jaunimui supažindinti su technologiniais išradimais ir juos gyvai išbandyti, buvo pristatomi virtualūs trimačiai modeliai, 3D spausdintuvai ir skaneriai, virtualios realybės akiniai, dronai, daugiasraigčiai orlaiviai, kiti kūrybiški išradimai.

Ir pati geriausia žinia - Alytaus Putinų gimnazijos socialinio verslumo mokyklos komanda laimėjo pirmąją vietą „Switch" videokonkurse „Kaip technologijos pakeitė mano gyvenimą".


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt