Alytaus mieste ir rajone patvirtinti laisvieji mokytojai ir kiti švietimo teikėjai. Neformaliojo vaikų švietimo programas įgyvendinti reikalavimus atitinkančiųjų sąraše – fiziniai ir juridiniai asmenys. Skirtingai, nei pavyzdžiui, Vilniaus miesto savivaldybėje, tarp mūsų mieste ir rajone patvirtintųjų finansavimui gauti kol kas nėra su partijomis susijusių jaunimo organizacijų.
Neformaliojo vaikų švietimo programos iš pradžių bus finansuojamos iki šių metų pabaigos. Pasirinktame būrelyje, kurį galės lankyti vaikai, užsiėmimų turės vykti ne mažiau kaip 2 kaip valandas per savaitę.
Iš viso į valstybines tikslines lėšas (rekomenduojama lėšų suma – 15 eurų per mėnesį, tikslią suma nustato savivaldybės) iš užsiėmimus pasirinkusių vaikų neformaliojo švietimo krepšelio Alytaus mieste pretenduos 37, Alytaus rajone -13 (kai kurie – tie patys) neformaliojo švietimo programų teikėjai.
Neformaliojo vaikų švietimo programos Alytaus mieste:
„Alemanos“ šokių studija (vadovas – Kęstutis Bernatavičius),
Alytaus aeroklubas (vadovas – Kęstutis Urbanavičius),
Alytaus kolegija (vadovė – Danutė Remeikienė),
Alytaus tautinių mažumų kultūros centro rusų kultūros ir menų centras (vadovė – Nina Šutova),
„American English School“ Alytaus filialas (vadovė – Viktorija Mazaliauskaitė)
Ligitas Bernatavičius (laisvasis mokytojas, choreografija),
Lilija Bernatavičienė (laisvoji mokytoja, choreografija),
„Dainavos“ futbolo akademija (vadovas – Rimas Kantaravičius),
„Dainavos“ liaudies meno studija (vadovas – Romualdas Ambroževičius),
„Dzūkijos vandenio“ vandensvydžio sporto ir rekreacijos klubas (vadovas – Artūras Vainikonis),
„Educatio“, verslo žaidimai (vadovas – Giedrius Žukauskas),
Asta Galbuogienė (laisvoji mokytoja, savanorystė, meno terapija ir kita),
„Galiu kitaip“, grožio ir robotikos akademijos (vadovas – Eduardas Sosunovičius)
Jolita Kalėdienė (laisvoji mokytoja, anglų kalbos mokymas),
Dalia Kazlauskienė (laisvoji mokytoja, muzika),
„Kutis“, vaiko ir mamos dienos centras (vadovė – Rimantė Adomaitienė),
Lietuvos šaulių sąjunga, karininko Antano Juozapavičiaus 1-oji rinktinė (vadovas – Skirmantas Valatkevičius),
Genovaitė Liaukienė (laisvoji mokytoja, anglų kalbos mokymas),
Lietuvos skautija (vadovė – Rasa Dumčiūtė),
Vygantas Leonavičius (laisvasis mokytojas, muzika),
„Linksmomanija“ (vadovė – Sigita Kučinskaitė),
Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje, Alytaus skyrius (vadovės – Onutė Žilionienė ir Rasa Gražulienė),
„Mohikanas“ (vadovas – Laurynas Kasperavičius),
Aušra Saulevičiūtė (laisvoji mokytoja, choreografija),
Albertas Sereika (laisvasis mokytojas, lauko tenisas),
„Skrajoklių“ teatro studija (vadovė – Ieva Ivanauskienė),
„Spartukų“ futbolo klubas (vadovas – R. Kantaravičius),
Edmantas Svirinavičius (laisvasis mokytojas, kovų menai ir kita),
Jureta Šametienė (laisvoji mokytoja, muzika),
„Titano futbolo klubas“ (vadovas – Mykolas Adamavičius),
„Vaivorykštės“ pramoginės muzikos studija (vadovė – Aldona Ramanauskaitė, muzika ir kita),
Vokiškai kalbančiųjų draugija (vadovė – Birutė Kazakevičienė),
„Vyta“, meno terapijos ir socializacijos institutas (vadovė – Irma Čekanauskienė),
Loreta Zabalujeva (laisvoji mokytoja, choreografija),
Viktoras Zujevas (laisvasis mokytojas, choreaografija ir kita),
Svetlana Žadeikienė (laisvoji mokytoja, amatai),
„Žaliojo lanko“ sporto klubas (vadovas – Ugnius Timinskas).
Neformaliojo vaikų švietimo programos Alytaus rajone:
Danutė Česnulevičienė (laisvoji mokytoja, judrieji žaidimai),
Asta Daironienė (laisvoji mokytoja, teatras),
Andrius Jakimavičius (laisvasis mokytojas, krepšinis),
Daina Kundrotienė (laisvoji mokytoja, dailė),
V. Leonavičius (laisvasis mokytojas, muzika),
Lietuvos skautija,
Daiva Pangonienė (laisvoji mokytoja, menai),
Mindaugas Pocevičius (laisvasis mokytojas, krepšinis),
Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje, veikla Miroslave,
J. Šametienė (laisvoji mokytoja, muzika),
Lietuvos šaulių sąjunga, karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė,
Jolanta Tartenienė (laisvoji mokytoja, kūno rengyba),
Valdas Valvonis (laisvasis mokytojas, fizinis rengimas)