Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Sportas Futbolas Naujame AAFF stadione jau vykdomos ir treniruotės, ir rungtynės

Naujame AAFF stadione jau vykdomos ir treniruotės, ir rungtynės

0
Šalia centrinės „Iki“ parduotuvės pradeda veikti Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) stadionas. Alytausgidas.lt nuotr.

Naujoji g. 2F – šis adresas vis populiaresnis tarp Alytaus miesto ir apskrities futbolininkų.

Šalia centrinės „Iki“ parduotuvės pradeda veikti Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) stadionas. Tai – antras pilnų matmenų dirbtinės dangos stadionas Dzūkijos sostinėje, kitas veikia prie Dainavos pagrindinės mokyklos.

AAFF stadionas dar neturi rūbinių ir kai kurių kitų infrastruktūros dalykų, tačiau tai netrukdo jame rengti treniruočių ir rungtynių. Ant naujos dangos treniruojasi Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ ir futbolo akademija „Dainava“, kuri čia rengė ir vaikų futbolo vasaros stovyklas.

Liepos 15-ąją jėgas draugiškose rungtynėse naujame stadione išmėgins Alytaus DFK „Dainavos“ ir Kauno „Stumbro“ B ekipos, o AAFF pirmenybių komandos šią aikštę jau išbandė. Liepos 14 d. vykusią ankstesnių čempionatų nugalėtojų dvikovą tarp Alytaus FK „Centro“ ir Alytaus „Rese“ 6:3 laimėjo pastaroji.

4-is nugalėtojų įvarčius įmušė buvęs dainaviškis Tomas Jeruševičius. Tai buvo 7-oji FK „Rese“ pergalė iš galimų (21 tašk.), komandai garantavusi pirmąją vietą po pirmojo rato.

2 ir 3 vietas dalijasi FK „Centras” ir Alytaus rajono FK „Simnas“ (po 16 tašk.), 4-a Alytaus FA „Dainava“, 5-a – Veisiejų (Lazdijų r.) seniūnijos bendruomenės komiteto „Dainava“. Antrame rate vietoje 10-ies komandų AAFF pirmenybėse rungtyniaus 9-ios.

Daugelis pirmenybių dalyvių nesutiko, kad  praėjusio sezono bronzos medalininką Varėnos FK „Merkį“ galėtų sustiprinti kitų komandų žaidėjai, o varėniškiai tęsti pirmenybių be papildymo taip pat nepanoro.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here