Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Naują atliekų rinkliavos tvarką Alytuje siūloma kurti ir J. Krasnickui su S....

Naują atliekų rinkliavos tvarką Alytuje siūloma kurti ir J. Krasnickui su S. Leonavičiumi

8
Alytaus miesto tarybos posėdžiui hau užregistruotas sprendimo projektas, kuriuo siūloma sudaryti rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų tobulinimo darbo grupę ir galbūt atšaukti gyventojų pasipiktinimą sukėlusį atliekų Dzūkijos sostinėje surinkimo branginimą. Alytausgidas.lt iliustracija

Alytaus piliečių frakcija siūlo tarybos nariams Jurgiui Krasnickui ir Sigitui Leonavičiui dalyvauti  darbo grupės, kuri tobulins mokesčio už atliekas surinkimo tvarką, darbe.

Tokiu būdu, už dabartinio sprendimo panaikinimą pasisakantys miesto tarybos atstovai turės galimybę pateikti visus savo pasiūlymus ir į sprendimų priėmimą įtraukti, jų manymu, kompetentingiausius specialistus. Tokią alternatyvą J. Krasnicko inicijuotam tarybos sprendimo projektui teikia valdančioji Alytaus piliečių frakcija.

„Tikimės, kad siūlydami naikinti dabar patvirtintą atliekų surinkimo tvarką, tarybos nariai prisiims atsakomybę ir pateiks savo skaičiavimus bei siūlomus sprendimus. Išties, būtų keista, jei jie patys nedalyvautų darbo grupėje, kurią inicijuoja, todėl siūlome vietoj administracijos atstovų, kurie šiuo atveju yra tarybos sprendimų vykdytojai, į darbo grupės sudėtį įtraukti J. Krasnicką ir S. Leonavičių, vienas kurių ir vadovautų darbo grupei“, – sakė Alytaus piliečių frakcijos seniūnas Aurelijus Jaruševičius.

Dabar Alytaus miesto tarybos posėdžiui registruotas J. Krasnicko inicijuotas sprendimo projektas, kuriuo siūloma sudaryti rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų tobulinimo darbo grupę. Jos sudėtyje turėtų būti trys administracijos atstovai, daugiabučio bendrijos pirmininkas Vytautas Kazlauskas, dviejų tarybos narių – Tomo Pačėso ir Gintarės Rimkutės Merčaitienės visuomeniniai padėjėjai Irena Sedleckaitė ir Kazimieras Sventickas, asociacijos Alytaus sąjūdis pirmininkas Juozas Skestenis, verslo atstovas Rimas Švedkauskas ir vienas seniūnaičių atstovas.

Panaši darbo grupė, kurioje dalyvavo dalis ir dabar siūlomų asmenų, jau buvo sudaryta 2014 metais. Darbo grupės išvados tuomet tarybai pristatytos nebuvo, nes, anot tarybos posėdžiui pirmininkavusio tuometinio mero J. Krasnicko, darbo grupė savo užduoties neatliko.

Alytaus piliečių frakcijos seniūnas Aurelijus Jaruševičius, tel. +37068626741

 

Komentuoti

8 Komentarai

  1. gal gi atsiras protingas zmogus ir supras,kad rinkliava turetu buti ,kiek bute gyventoju,o ne nuo kvadraturos.Yra namu pirmininkai ir jie neleis savivaliaut,nesvarbu ar tai deklaruota gyvenamoji vieta ar ne-gyveni ir mokek.Tada nepiktintu zmoniu TIE KVADRATAI ir nieks ,manau,nesistengtu sukciaut,nes tai suinteresuoti butu visi namo gyventojai-stai ir paprasta matematika.

  2. kam reikalinga pastovioji dalis šiukšlėms, niekaip nesuprantu, o jeigu ir įvesit tai pastovioji dalis nuo buto kvadratūros nesiskaičiuoja ji turi būt nustatyta vienoda , nesvarbu kokio dydžio bute gyvenu, čia juk pastovioji dalis

  3. Kainos neturi buti keliamos ir turi buti skaiciuojamos nuo gyventoju skaiciaus. Namuose tikrai susiskaiciuosime, kiek yra zmoniu !!!

  4. “Alytaus piliečiai” tik intrigas rezga. Patys nieko nesugeba, tai dabar bando permesti viską ant mažumos, opozicijos. Ponuliai, miesto žmonės laukia jūsų darbų. Arogancija ir nesiklausymas kitų nuomonės jus privedė prie tokios situacijos, kad net pakviesti bendram darbui žmonių nemokate. Frakcijos seniūnas A. Jaruševičius vakar išskalambijo per visą žiniasklaidą kad jis jau numatė, kas dirbs su atliekų klausimu 🙂 Politinis diletantizmas. Susireikšminęs jau iki begalybės šis tarybos narys

  5. As uz tai kad nebutu siuksles skaiciuojamos nuo kvadraturos, nuo zmoniu skaiciaus gyvenanciu bute.Ne butas siukslina o zmogus.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here