Antradienis, vasario 20, 2018
Pradžia Aktualijos Švietimas Mokymo tikslams Alytuje – BMW „chuligankė“ (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Mokymo tikslams Alytuje – BMW „chuligankė“ (VIDEO. NUOTRAUKOS)

1

Jotvingių gimnazijos kieme Alytuje – kiek neįprasta švietimo įstaigai mokymo priemonė, šonaslydžio (drifto) automobilis. Galingą BMW atgabeno buvęs šios mokyklos gimnazistas Evaldas Baciuška.

Vaikinas demonstruoja aukštus rezultatus trasose, o savo patirtimi sutiko pasidalinti ir su gimnazistais.  Sportininkas pasakoja, kaip suvaldyti slystantį automobilį, kokie pavojai slypi kelyje.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

„Būsimiems vairuotojams reikia aiškinti ir apie pavojus kelyje“, – sutinka Jotvingių gimnazijos mechanikos mokytojas Artūras Puidokas. Pasak jo, kuo daugiau panašių  pamokų – tuo geriau būsimiems vairuotojams, o įspūdį mokiniams palieka, kai apie tai pasakoja profesionalai.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Tiesa, jaunimas, pamatęs taip vadinamą „chuligankę“, dažniau klausia ne apie tai, kaip saugiai važiuoti, labiau domina variklio galia, „išspaudžiamas” greitis ir kaina.

Susipažinti su šonaslydžiui paruoštu BMW galėjo ir Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojai, kuriuos „chuligankė“ aplankė atburgzdama tiesiai į švietimo įstaigos kiemą.

„Chuligankė“ atburzgė tiesiai į Likiškėlių mokyklos kiemą