Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Naujienos Įdomu Meilę Lietuvai Alytaus darželinukai skleidė lankydami miesto įstaigas (NUOTRAUKOS)

Meilę Lietuvai Alytaus darželinukai skleidė lankydami miesto įstaigas (NUOTRAUKOS)

0
Alytaus „Pasakos“ lopšelio – darželio „Drugelių“ grupės auklėtiniai kreipėsi į alytiškius dovanodami jiems pačių rankomis pagamintą trispalvę iš širdelių
„Aš myliu Lietuvą, o jūs?“ – tokiais Marijaus Mikutavičiaus dainos žodžiais Alytaus „Pasakos“ lopšelio – darželio „Drugelių“ grupės auklėtiniai kreipėsi į alytiškius dovanodami jiems pačių rankomis pagamintą trispalvę iš širdelių.
Artėjant Vasario 16-ajai vaikai nusprendė šią svarbią dieną švęsti ne tik darželyje, bet šventinę nuotaiką paskleisti įvairiose miesto įstaigose ir pradžiuginti čia dirbančius alytiškius. Vaikai aplankė greitosios medikus, policiją, ugniagesius – gelbėtojus, „Sodros“ darbuotojus, žiniasklaidos atstovus, netgi turgaus pardavėjus.
Mažieji alytiškiai labiausiai aplankyti norėjo tas tarnybas, kurios pirmosios skuba į pagalbą. Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai apsidžiaugė netikėtu vizitu ir vaikams leido apžiūrėti greitosios automobilį, jo įrangą ir netgi keletą metrų su įjungtais švyturėliais pavežė juos kieme. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovai į svečius užsukusius darželinukus vaišino saldainiais ir tikino, kad jie taip pat tikrai myli Lietuvą.
Ugniagesiai gelbėtojai gavę po trispalvę vaikus pakvietė susipažinti su ugniagesių automobiliu – pasėdėti vairuotojo vietoje, apžiūrėti techniką, pasimatuoti šalmus.
Skleisdami gerą nuotaiką ir meilę savo šaliai šešiamečiai užsuko į radijo stotį FM99, kur apie akciją papasakojo tiesioginiame eteryje, ir Dzūkijos televiziją, kur apžiūrėjo žinių studiją.
Keliaudami per Alytų „Pasakos“ auklėtiniai užsuko ir į polikliniką, kur nustebino čia dirbančias moteris. Neaplenkė ir žvarbią dieną turguje dirbančių gėlių pardavėjų. Visi gavo po trispalvę ir vaikams patvirtino, kad tikrai labai myli Lietuvą.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here