Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus „Maxima“ pristatė savo planus Alytaus centre (archyvinis video)

„Maxima“ pristatė savo planus Alytaus centre (archyvinis video)

8

Alytaus mero Vytauto Grigaravičiaus kvietimu savivaldybėje lankėsi prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė su komanda.

Buvo aptariami „Maksimos” planai dėl jai priklausančio sklypo Alytaus centre. K. Meidė informavo, jog apie tai, kas bus daroma su visoje Lietuvoje, taigi ir Alytuje, esančiais sklypais, bus sprendžiama 2018 metais, o konkretūs darbai pradedami 2019-aisiais.

Alytaus centre preliminariai planuojamas nemažas pastatas su patraukliomis gyventojams erdvėmis prekybai ir pramogoms, tokiomis kaip kinas, boulingas ir panašiai ir kviečiami bendradarbiauti vietos verslininkai.

Šiuo metu „Maksimai” priklausančia žeme būtų galima naudotis įgyvendinant įvairias laikinas iniciatyvas, prieš tai suderinus su prekybos tinklu.

REDAKCIJOS PRIERAŠAS

Nors ne vieną kartą jau diskutuota, tačiau dar kartą klausiame jūsų, alytiškiai, ką norėtumėte matyti Alytaus miesto centre? (Laukiame Jūsų nuomonių komentarų skiltyje. Originaliausio komentaro savininką apdovanosime DzukijosSkelbimai.lt įsteigtu prizu).

8 Komentarai

  1. Norėtume didelio prekybos centro, kuriame būtų galima apsipirkti ir nebrangiai papramogauti, juk miesto centre nieko panašaus nėra, tik
    smulkios parduotuvėlės, į kurias net neiname.
    Mes čia gyvenantys seniai to laukiame.

  2. Galbut prekybos centras butų ir neblogai, tačiau jame turėtų buti galima ir pramogauti, o ne tik apsipirkti. Pasiūlymas, kad jame reikia įrengti erdve vaikams kurioje jie galetų leisti smagiai laiką man tikrai patinka aš už. Todėl norėčiau pasiūlyti ,kad erdvė kurioje vaikams butų linksma leisti laiką galėtų buti ledas toks kaip akropolyje. Toks dalykas alytuje tikrai reikalingas, nes jau keli metai iš eilės matau kaip žmonės smagiai leidžia laiką žiemą ant Dailidės ežerėlio. Ant ledo čiuožinėja ir maži ir dideli tai yra dar vienas pliusas, kodėl verta įrengti ledą kuriuo būtų galima džiaugtis visus metus.

  3. Pramogų centro reikia, kur būtų galima kažką veikti jaunimui, vaikams, suaugusiems, senjorams, visų grupių žmonėms. Pasižiūrėkime į kitus miestus, kitas šalis, kas traukia žmones, kokios veiklos, kokios pramogos, pabandykim įkurti kažką, kas galbūt pritrauktų žmones ir iš kitų miestų.

  4. Kadangi labai daug įstaigų centre, siūlau padaryti automobilių stovėjimo aikštelę ir be abejo pritariu laisvalaikio pramogų centrą padaryti, kad būtų geras boulingas, poolas, ir dar kitokios veiklos.

  5. sis pasiulymas jau buvo is gyventoju puses,gerai bus jei bent is dalies igyvendins, nes maistas vistiek jiems pirmoje vietoje… siaip buru labai smagu, kad jei ir bus prekybos centras eilinis tai,kad butu erdve vaikams,kad tevai galetu ramiai apsipirkti arba kelioms valandoms palikti vaikus,nes zaidimu kambariai Alytuje vasara kaip ir nedirba. Galetu atidaryti gera knygyna su kavine prie jo ir poilsio saleles, bet ne paaugliams, o senukams,jiems cia pramogu mazai. Kazkada buvo diskusija apie perskaitytu nereikalingu knygu kioskelius-tokioje vietoje jie tiktu

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here