Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia 112 Eismas Likiškėlių ir Santaikos gatvių sankryžoje „Hyundai“ susidūrė su BMW (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Likiškėlių ir Santaikos gatvių sankryžoje „Hyundai“ susidūrė su BMW (VIDEO. NUOTRAUKOS)

2

Alytaus mieste susidūrė du lengvieji automobiliai. Avarija  Likiškėlių  ir Santaikos gatvių sankryžoje įvyko antradienio vidurdienį, kai „Hyundai“ išsuko iš šalutinės gatvės ir nepraleido tuo metu tiesiai važiavusio BMW. Transporto priemonės susidūrė. Smūgio būta stipraus – sudaužytas BMW priekis,  kito automobilio – šonas. Laimei, žmonės nenukentėjo.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Abiejuose automobiliuose išsiskleidė oro pagalvės. Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltas „Hyundai” vairuotojas, kuris sako, kad sustojęs prieš sankryžą apsidairė, tačiau kai įvažiavo į sankryžą, prieš save išvydo BMW. Anot vairuotojo, „Hyundai”  remontuoti neapsimoka.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Penktos klasės BMW automobilio savininkui patirtą žalą padengs draudimas. Tai – jau ne pirmas eismo įvykis šioje sankryžoje, kurioje nors ir sumontuota daugybė šviesoforų, tačiau darbo rėžimu jie neveikia.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Avaringa sankryža buvo atnaujinta, kai čia įsikūrė Alytuje didžiausias prekybos centras. Kurį laiką šviesoforai veikė, tačiau vėliau buvo perjungti į budintį, geltono signalo rėžimą, o avarijų čia – vėl daugiau, nei norėtųsi.

2 Komentarai

  1. BalijaMesluiWezt skrido kosminiu greiciu todel koreicas nespejo prasokt ten mina visi kieno geriau traukia o issukt galima normaliai tik ziopliai nemoka isukt ,dar nuo Simno ziedo kai lekia tai ui galetu policmenai greiti dazniau pasaudyt parinktu ant duobiu lopymo toj gatvei, sekmes neisukantiems

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here