Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis Lietuvos moterų krepšinio lygos finalai Alytaus arenoje – balandį (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

Lietuvos moterų krepšinio lygos finalai Alytaus arenoje – balandį (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

0
Ar alytiškės dalyvaus moterų krepšinio lygos finalo ketverto finale Alytaus arenoje – paaiškės po jų ketvirtfinalio kovų su marijampolietėmis

Lietuvos moterų krepšinio lyga „Akvilė“ finalo ketvertą  surengs balandžio 21-22 dienomis, o jis vyks Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) arenoje.

Galimybę namų aikštelėje ginti gimtojo miesto garbę turi Alytaus RKL-gut.lt krepšininkės, kurios reguliarųjį sezoną baigė pergale 74:53 prieš Vilniaus „Svają” ir su 9 pergalėmis ir vos 1 nesėkme savo grupėje užėmė pirmąją vietą.

Pirmos ketvirtfinalio rungtynės su antra kitos grupės ekipa (Marijampolės kolegija-„Sūduviu“) – penktadienį, atsakomosios – sekmadienį išvykoje.  Dėl kelialapio į finalo ketvertą Alytuje žaidžiama iki 2-jų pergalių.

Į finalo ketvertą patekusios bus laimės ne tik apdovanojimus, tačiau ir pinigines sumas. Čempionių laukia 3 tūkst. eurų vertės kuponas, vicečempionių – 1 tūkst. 500 Eur, trečios vietos laimėtojų – 800 Eur. Neliks nuskriausta ir be medalių likusi komanda, o visos finalo komandos, geriausios žaidėjos gaus „Nike“ dovanas.

Tai, kad finalo ketvertas Alytuje, vietos RKL-gut.lt komanda vadina „netiesioginiu spaudimu“. „Prieš 5 metus finalas taip pat vyko Dzūkijos sostinėje, kur „verkėme“ auksinėmis džiaugsmo ašaromis“, – prisimena Alytaus krepšininkės, kurių gretose rungtyniauja sportininkės iš  nuo 16 iki 51 metų iš Alytaus, Marijampolės (Ela Bajorūnienė) ir Ispanijos (Ana Belen Molina Barbe).

Naudingiausiųjų lygos krepšininkių 100-uke – 8 Alytaus RKL-gut.lt žaidėjos: Rita Žilinskaitė (4 vieta), Milda Sauliūtė (8),  A. B. M. Barbe (16), Vaiva Bražionytė (26), Egidija Paužuolienė (30), Rasa Montvilienė (51), Ugnė Krupavičienė (87) ir Evelina Zigmantaitė (88).

ATNAUJINTA

Pirmas ketvirtfinalio rungtynes namuose alytiškės laimėjo, marijampolietes nugalėję rezultatu 63:46. Prie pergalės daugiausia prisidėjo V. Bražionytė, pelniusi 15 taškų (4 atkovoti kamuoliai, po 3 rezultatyvius perdavimus ir perimtus kamuolius). Tai – ne pirmasis įsimintinas krepšininkės pasirodymas lygoje. Reguliaraus sezono metu į Vilniaus DPV krepšį įmetė 14 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir perėmė po 10 kamuolių ir į „Akvilės“ lygos istoriją įsirašė kaip pirmojo keturgubo dublio autorė.

Pirmame ketvirtfinalyje su Suvalkijos atstovėmis naudinga buvo ir Karolina Kazočiūnaitė, pridėjusi 13 taškų (13 atk. kam., 3 rez. perd., 2 blokuoti metimai). R. Žilinskaitė įmetė 12 taškų (6 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam.), M. Sauliūtė – 11 tašk. (5 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam.).

PAPILDYTA

Alytaus RKL-gut.lt krepšininkės pateko į Dzūkijos sostinėje vyksiančio Lietuvos moterų krepšinio „Akvilės“ lygos finalo ketvertą.

Iki 2 pergalių trukusioje ketvirtfinalio serijoje alytiškės priešininkes, Marijampolės kolegiją-„Sūduvį“, įveikė ir svečiuose (74:49).

Prie kelialapio į finalo ketvertą R. Žilinskaitė antrose rungtynėse prisidėjo 26 taškais, 6 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 2 perimtais kamuoliais.

14 taškų pelnė M. Sauliūtė (9 atk. kam., 6 per. kam., 4 rez. perd.), 11 tašk. – K.  Kazočiūnaitė (5 atk. kam.)

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here