Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Sportas Futbolas Lietuvos futbolo rinktinėse – 10 Alytaus FA „Dainava“ auklėtinių

Lietuvos futbolo rinktinėse – 10 Alytaus FA „Dainava“ auklėtinių

0

10 – tiek per 2016-uosius metus Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinėse dalyvavo Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinių.  Lietuvos U-18 futbolo rinktinė pergale pradėjo pasirodymą pirmam FIFA viceprezidentui Valentinui Granatkinui atminti skirtame turnyre Sankt-Peterburge (Rusiją).  Lietuviai, kurių gretose Alytaus FA „Dainava“ auklėtinis Martynas Vasiliauskas rungtyniavo nuo 72 min., 2:1 (1:0) nugalėjo Azerbaidžaną.

M. Vasiliauskas (nr. 6) – viduryje

Alytiškis M. Vasiliauskas, dabar priklausantis Lietuvos vicečempionams FK „Trakams“, šalies rinktinei atstovauja jau ne pirmą kartą. Atstovavimu Lietuvai buvo įvertintas ir dar vienas FA „Dainava“ auklėtinis Paulius Golubickas, tačiau kvietimo į rinktinę buvo priverstas atsisakyti dėl užimtumo anglų FC „Yeovil Town” ir sporto vadybos studijose.

Į Lietuvos U-18 rinktinės peržiūrą taip pat buvo kviestas Alytaus futbolo akademijos vartininkas Saulius Geležūnas ir FA „Dainava“ ugdytinis, dabar FK „Trakams“ priklausantis  Ignas Baranauskas.

Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių peržiūrose, rungtynėse 2016 metais iš viso dalyvavo 10 FA „Dainava“ auklėtinių, o be minėtųjų futbolininkų – Renatas Banevičius ir Ernestas Stočkūnas, pernai pasirašęs profesionalų kontraktą su Lietuvos čempionu Vilniaus „Žalgiriu“, tam pačiam klubui priklausantis Arnas Valvonis, taip pat FA „Dainavoje“ rungtyniaujantys Herkus Biekša, Mykolas Golekas ir Alanas Marčiukaitis.

Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių sąrašuose 2016 metais buvo dar daugiau alytiškių, o be FA „Dainava” auklėtinių – ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro atstovas Martynas Gargasas bei vartininkas Arijus Bražinskas, pastaruoju metu priklausantis anglų klubui „Sheffield Wednesday“.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here