Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis Lietuvos darželinukų čempionate Alytuje šeimininkams atstovaus „Linelio“ ir „Obelėlės“ krepšininkai (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Lietuvos darželinukų čempionate Alytuje šeimininkams atstovaus „Linelio“ ir „Obelėlės“ krepšininkai (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0

Nacionalinė krepšinio akademija (NKA) mažuosius alytiškius sukvietė į darželinukų čempionatą.

Dvejetų kovose dalyvavo žaidėjai iš 10-ies Alytaus darželių – komandos „Boružėlė“, „Du gaideliai“, „Girinukas“, „Linelis“, „Nykštukas“, „Obelėlė“, „Pasaka“, „Putinėlis“, „Šaltinėlis“, „Volungė“, o taip pat „Vilties“ darželis-mokykla.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Varžovus grupėse įveikė  „Girinukas“,  „Linelis“, „Obelėlė“, „Putinėlis“ ir susitiko pusfinalyje. Jame „Girinukas“ 6:9 nusileido „Obelėlei“, o „Putinėlis“ 4:15 neprilygo „Lineliui“. Pastarasis finale 6:4 įveikė „Obelėlę“ ir tapo Alytaus NKA darželinukų čempionu. Bronzą iškovojo „Girinukas“, 13:6 įrodęs pranašumą prieš „Putinėlį“.

Alytausgidas.lt nuotr.

Geriausiu NKA Alytaus darželinukų čempionato žaidėju išrinktas Joris Matusevičius iš čempionų komandos „Linelis“. Šiam darželiui tai buvo antras aukso medalis iš eilės. J. Matusevičiaus vedamas „Linelis“ praėjusią vasarą triumfavo ir Alytaus darželinukų krepšinio „ALYmpiadoje“.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Čempionų komandą šiemet treniruoja Robertas Paliutis, vicečempionę „Obelėlę“ – Edgaras Jančiukas, jis krepšinio pagrindų moko ir bronzą laimėjusį „Girinuką“, ir  jam mažajame finale nusileidusį „Putinėlį“. Visos komandos prizininkės laimėjo gero laiko pramogas centre „Kutis“.

Alytaus darželinukų krepšinio čempionų treneris R. Paliutis. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto stadiono vykusioje NKA šventėje savo sugebėjimus demonstravo ir „Ambercirko“ žonglierius, Lietuvos talentų projekto finalų dalyvis Kasparas Bujanauskas.

Alytausgidas.lt nuotr.

„Linelis“, tapęs NKA Alytaus pirmenybių laimėtoju, o taip pat vicečempionė „Obelėlė“ Dzūkijos sostinei atstovaus Lietuvos vaikų darželių čempionato finale, kuris planuojamas Alytuje.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here