Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Lėšos – gatvių remontui Likiškėliuose, Luksnėnuose, darbai planuojami ir Alytaus, Daugų, Nemunaičio,...

Lėšos – gatvių remontui Likiškėliuose, Luksnėnuose, darbai planuojami ir Alytaus, Daugų, Nemunaičio, Pivašiūnų, Raitininkų, Simno seniūnijose

3
Alytaus rajone - dėmesys gatvių sutvarkymui

Alytaus rajono savivaldybei skirta daugiau kaip milijonas eurų keliams remontuoti ir prižiūrėti. Jau suremontuota nemažai duobių, numatyti rajono kelių ir gatvių kapitaliniai remontai.

Susisiekimo ministro įsakymu tikslinis 233,2 tūkst. Eur finansavimas skirtas dviejų gatvių remontui: 68,5 tūkst. Eur – Alytaus seniūnijos Luksnėnų kaimo Žiedo gatvei, kuri jungiasi su valstybinės reikšmės krašto keliu Nr. 131 Alytus–Simnas–Kalvarija, kapitališkai remontuoti ir  164,7 tūkst. Eur – Alytaus seniūnijos Likiškėlių kaimo Dvaro gatvei, kuri jungiasi su valstybinės reikšmės krašto keliu Nr. 132 Alytus–Seirijai–Lazdijai, kapitališkai remontuoti.

Dėl abiejų gatvių remonto Alytaus rajono savivaldybė gavo ne vieną Luksnėnų ir Likiškėlių kaimų gyventojų prašymą. „Remonto reikėjo, nes šalia žvyrkelių gyvena nemažai  gyventojų, jomis vyksta didelis eismo intensyvumas, kyla dulkės. Gyventojai teikė prašymus, kad gatvės būtų asfaltuotos. Savivaldybė kreipėsi į Susisiekimo ministeriją dėl lėšų gatvių kapitaliniam remontui skyrimui“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Zalieckienė.

Abiejų gatvių kapitalinio remonto darbų konkursą laimėjo uždaroji akcinė bendrovė „Parama“. Alytaus rajono savivaldybės kelių ir gatvių remontui iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skirta 971,1 tūkst. Eur. Savivaldybė numačiusi asfaltuoti  Simno seniūnijos Giluičių kaimo Giluičio gatvę, Mergalaukio kaimo Pavasario gatvę, Pivašiūnų seniūnijos Pivašiūnų kaimo Miško gatvę, Daugų seniūnijos Salos kaimo Šviesos gatvę, Alytaus seniūnijos Miklusėnų kaimo Alytaus gatvę,  Miklusėnų kaimo Dainavos gatvę, Nemunaičio seniūnijos Balninkų kaimo Lelijų gatvę, Užupių kaimo Aušros gatvę.

Taip pat numatyti paprastieji žvyrkelių Raitininkų seniūnijoje (kelių Makniūnai–Vabaliai, Meškasalis–Vabaliai–Valėniškės), Punios seniūnijoje kelio Punia–Mišiškės), Daugų seniūnijoje (kelių Viečiūnai–Pocelonys, Rodžia–Viečiūnai) remontai.

Alytaus rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos gautų lėšų jau suremontavo 3 tūkst. kvadratinių metrų duobių.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

3 Komentarai

  1. Parama ” akcinė bendrovė jau rimta įmonė: kelius padarys normaliai . Tai ” Daugesta ” kuri tvarkė rajono kelius buvo aferistų , korumfuota bendrovė . Remontavo kelią Navosiolkų kaime , tai tik pinigus su rajono savivaldybe išplovė .

  2. Lelijų g.tokios užleistos neprisimenu ,nebent kai dar buvo žvyrkelis,dabar gi sunkiai pravažiuojama,šuliniai įsmukę,o gi kurortinė gatvė.

  3. Labai saunu, bet norisi suzinoti kada miesto zvirkeliai bus asfaltuojami ???Nes dabar labiau i kaima panasu o ne i rajono centra ….

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here