Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Archyvas Muzikos gidas „Lemon joy“ grįžta į koncertų sales ir vienintelio vakaro Pietų Lietuvoje

„Lemon joy“ grįžta į koncertų sales ir vienintelio vakaro Pietų Lietuvoje

0
Vertinant išankstinius pardavimus - panašu, kad „Lemon joy“ koncerto salė Alytuje bus pilna, o gal net sausakimša, kaip turo „Willkommen“ metu tai atsitiko ir kituose miestuose

Pilnas sales didžiuosiuose Lietuvos miestuose surinkusi muzikos grupė „Lemon joy“ pradėjo papildomus turo „Willkommen“ koncertus.

Papildomų koncertų serijos vakaras Dzūkijos sostinėje – Velykų išvakarėse. Panašu, kad Alytaus kultūros ir komunikacijos centro (AKKC) didžioji salė bus pilna.

Pietų Lietuvoje vienintelis „Lemon joy“ koncertas – balandžio 13 d. – Alytuje. Ryčio Šeškaičio nuotraukos

Bilietai į papildomą koncertą Kaune buvo išpirkti, pigiausių nebeliko Šiauliuose ir Klaipėdoje, o baigiamasis turo „Willkommen“ koncertas vyks „Cido“ arenoje, esančioje Aukštaitijos sostinėje.

Kuklumu pasižyminti grupė, rodos, nė nemanė, kad jos taip laukia klausytojai. Iki  „Willkommen“ turo grupė „Lemon joy“ buvo žinoma kaip dažniausia koncertuojanti klubuose, o ne „sėdimose“ salėse.

Manoma, kad naują susidomėjimą grupe, netgi savotišką ažiotažą sukėlė tai, kad  „Willkommen“ – pirmasis „Lemon joy“ turas ne diskotekinėse, o koncertinėse, klasikinėse erdvėse. Žinoma, prie grupės gerbėjų aktyvumo prisidėjo ir naujausio albumo dainos bei gerai pažįstama, klausytojų pasiilgta ankstesnė kūryba.

Papildomų koncertų serijos vakaras Dzūkijos sostinėje – Velykų švenčių išvakarėse. Vertinant išankstinius pardavimus – panašu, kad salė bus pilna

Kad klausytojai Lietuvoje išsiilgę nuoširdaus, stilingo ir melodingo koncerto, demonstruoja pati publika, po pasirodymo muzikantus iškviečianti „biso“. „Lemon joy“ ture  „Willkommen“ kol kas nebuvo vakaro, kad susirinkusieji neprašytų pakartojimo. Už tai grupė dėkoja ir laiko dideliu gerbėjų pripažinimu.

Radijų FM99 ir „Kapsai“ eteriuose jau grojama naujausia albumo daina

Pripažinimo netrūksta ir radijuose. „Lemon joy“ albumo „Willkommen“ dainos sukasi ir vienintelio grupės koncerto Pietų Lietuvoje radijų FM99 ir „Kapsai“ eteriuose, topuose. Naujausiu singlu grupė pasirinko dainą „Mūsų nepakeis“.

„Lemon joy“ koncerto Alytuje naujienų portalas – Alytausgidas.lt. Kvietimus į renginį galite laimėti ČIA!

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here