Viena taurė iškeliavo į Vilnių, kita buvo apginta ir liko Alytuje

Laisvalaikis ir kultūravas. 21 2018, 18:33

Alytuje pirmą kartą surengtas moterų ir vyrų tinklinio turnyras „Nepriklausomybės taurė“.

Po permainingų rungtynių tarp moterų dėl pirmos vietos susitiko Vilniaus tinklinio komanda „Polonia" ir „Lazdijai", o dėl trečiosios - Alytaus moterų tinklinio klubas „Octa" ir Vilniaus G7. Gražuolė didžioji turnyro taurė iškeliavo į Vilnių, o trečiosios vietos taure džiaugėsi Alytaus moterų komanda. Geriausiomis turnyro žaidėjomis tapo Eglė Jakučionienė (Alytaus „Octa"), Margarita Milkoto Stepanovič („Polonia") ir Rasa Žukauskienė („Lazdijai"). Vyrų tarpe geriausia sekėsi Alytaus „Ultra" komandai, kuris laimėjo pirmą vietą, po jų išsirikiavo komanda „Varėna" ir Alytaus rajono „Užubaliai“. Geriausiais žaidėjais pripažinti Dovydas Čeponis („Užubaliai"), Andrius Česnulevičius („Varėna") ir Rolandas Lebedžius („Ultra"). Turnyro organizatorius - Alytaus miesto moterų tinklinio klubas „Octa“ - džiaugiasi, kad sulaukė palaikymo tiek iš žaidėjų, tiek iš rėmėjų, kuriems dėkoja, o ypatingai - bendrovei „Varėnos pienelis“ už komandų pastiprinimą firmine produkcija bei Alytaus sporto ir rekreacijos centrui už pagalbą organizuojant renginį.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading