Teatralizuotame šventiniame koncerte „Ji. Lietuva"
Alytaus miesto teatro scenoje pasirodė tik moterys. Nuo mažutės pirmuosius žingsnelius žengiančios „Dainų dainelės" dalyvės iki garbaus amžiaus aktorės D. Kazragytės. Renginyje dalyvavo Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka", „Drevinuko" mokyklos-darželio, šokių studijos „Aušrinė" ir „Vakarė", solistės V. Genytė, I. Anankaitė-Kalašnikovienė, I. Ščerbinskaitė, L. Mondeikaitė-Norkevičienė, J. Leitaitė, D. Kazragytė, Marcinkonių etnografinis ansamblis ir kiti. Koncertą režisavo I. Pilvelytė.