Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Archyvas Muzikos gidas Laimėkite koncertų Alytuje bilietus ir gaukite velykines nuolaidas!

Laimėkite koncertų Alytuje bilietus ir gaukite velykines nuolaidas!

0
Alytausgidas.lt - koncertų ir kitų renginių gidas - skaitytoja...

Norite laimėti nemokamus bilietus į vieną linksmiausių koncertų Alytuje? Tai - paprasta. Čia, komentaruose, rašykite - su kuo eisite į renginį, o taip pat spauskite PATINKA, DALINTIS ir pasiseks gal būtent jums! #AlytausGidas #NaujienųPortalui9 #DzūkųPortalas #RenginiųGidas #KoncertųGidas #MuzikosGidas #SpektakliųGidas #Gidas #InfoGidas #AG

Posted by Alytausgidas.lt on 2017 m. balandis 10 d.

Alytuje šiemet surengti pilnas arba artipilnes arenos, kultūros centro ar teatro sales surinkę Ingos Valinskienės, Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“,  grupės „Lemon joy“ ir kitų atlikėjų koncertai.

Vasaros sezonas ir daugiausia nemokami koncertai – artėja, tačiau panašu, kad savos, kolegų ir konkurentų sėkmės įkvėpti kūrėjai Dzūkijos sostinę lankys toliau. Vienas tokių, kurio laukiama artimiausiu metu – ir kelias arenas Lietuvoje surinkęs Ovidijus Vyšniauskas.

Gausių koncertų jūroje, atrodo, nepasimes ir 100% įvyks šiuolaikinėje Lietuvos estradoje bene linksmiausios bei charizmatiškiausios grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas, o tam, kad koncerte būtų dar daugiau klausytojų – skelbiama Velykinė akcija, nuolaida visiems bilietams!

Nuo Velykų šeštadienio iki pirmadienio serviruojam „Velykinį delikatesą“ su 20% nuolaida „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ balandžio 28-osios koncerto Alytuje bilietams! Nuolaidos kodą „Velykinis delikatesas“ rasite ČIA.

Alytausgidas.lt – koncerto Alytuje portalas, mūsų dovanojamus kvietimus laimėkite ČIA!

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here