Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Naujienos Įdomu Kovose dėl Alytaus krepšinio finalų prireikė net bokso (NUOTRAUKOS)

Kovose dėl Alytaus krepšinio finalų prireikė net bokso (NUOTRAUKOS)

8
Netikėtumų ir adrenalino kupinų AMKL pirmenybių finalo ketverto kovos vasario 25-26 dienomis numatomos Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje Naujoji g. 52 (alternatyviu atveju - medicininės reabilitacijos ir sporto centro salėje Pramonės g. 9). Nuotraukoje - už pusfinalių borto likusi „skandalingoji" Alytaus „Tūzų" komanda. Iš pirmenybių neribotam laikui pašalintieji jos žaidėjai: I. Sinkevičius (nuotraukoje stovi antras iš dešinės) ir P. Tamulynas (stovi iš dešinės trečias). AMKL nuotr.

Suspenduoti visam laikui – tokią nutartį dviejų žaidėjų atžvilgiu priėmė Alytaus miesto krepšinio lyga (AMKL), o jos vyriausiasis teisėjas Arūnas Cibulskas dalyvauti pirmenybėse neribotą laiką uždraudė dviems Alytaus „Tūzų“ žaidėjams – Ignui Sinkevičiui ir Povilui Tamulynui. Praeityje garsius profesionalių Dzūkijos krepšinio komandų žaidėjus, pasak AMKL pranešimo, „privertė karščiuotis ketvirtfinalio atsakomybė“.

Dzūkijos sostinės atvirose krepšinio pirmenybėse „iki gyvos galvos“ suspenduotasis P. Tamulynas. AMKL nuotr.

Už nesportinį elgesį – sukeltą konfliktinę situaciją – iš aikštės buvo išvarytas P. Tamulynas. Jam už krepšiniui nebūdingus, aikštėje pademonstruotus bokso elementus, buvo įrašyta diskvalifikacinė pražanga. „Antroje rungtynių pusėje ir toliau tęsėsi kova, kuri pareikalavo techninių, nesportinių ir dar vienos diskvalifikacinės pražangos už nesportišką elgesį“, – užfiksavo AMKL, o diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas I. Sinkevičius.

Baudas meta visam laikui AMKL pirmenybėse suspenduotasis žaidėjas I. Sinkevičius. AMKL nuotr.

Nepilnos sudėties „Tūzai“ mėgino toliau priešintis ir krepšiniui būdingesnėmis priemonėmis, tačiau Alytaus KASP I komandai, vedamai 25 taškus pelniusio Radvydo Sebeckos, 16 tašk. pridėjusio Rimvydo Stankevičiaus bei po 12 tašk. įmetusių Šarūno Labensko ir Martyno Valaičio, pavyko susikrauti persvarą, laimėti rezultatu 81:63 ir iškovoti kelialapį į AMKL finalo ketvertą. Pralaimėjusioje komandoje diskvalifikuotasis ir suspenduotasis I. Sinkevičius pasižymėjo 17 taškų, Liudas Ludavičius – 13 tašk., o dar vienas diskvalifikuotasis ir „iki gyvos galvos“ Dzūkijos sostinės atvirose pirmenybėse suspenduotasis P. Tamulynas – 2 tašk.

Ketvirtfinalyje nuo diskvalifikuotų varžovų kentėjęsi, tačiau nugalėjusi KASP I komanda. AMKL nuotr.

Į miesto krepšinio lygos pusfinalius nepateko ne tik karštieji „Tūzai“, tačiau ir daugkartinis prizininkas Alytaus „Randers“. Pastarieji, styguojami 15 taškų pelniusio Alberto Jakubausko, ketvirtfinalyje buvo priversti (45:65) nusileisti praėjusio sezono čempionei Alytaus „Ekstrai“, kurioje rezultatyviausi buvo Edgaras Švelginas (20 tašk.) ir Martynas Beržanskas (15 tašk.).

Į finalo ketvertą pateko ir praėjusio sezono čempionė Alytaus „Ekstra“. AMKL nuotr.

Pirmą kartą į AMKL finalo ketvertą prasibrovė Alytaus rajono atstovas „Simnas“, lemiamoje kovoje 87:80 įveikęs „Lazdijus“. Simniškių gretose nesustabdomi buvo po 24 taškus surinkę Rokas Grėbliunas ir Šarūnas Stiklakis, Lazdijų komandoje tiek pat pelnė Dovydas Zdančius.

AMKL finalo ketverto naujokas – Alytaus r. „Simnas“. AMKL nuotr.

Į miesto stipriausių ketvertuką taip pat pateko pirmenybėse debiutuojantis Alytaus „Saulakalnis“ (buv. „Lanksti linija“), ketvirtfinalyje 65:54 nugalėjęs veteranus. Saulakalniečiams 16 taškų pelnė Antanas Sakavickas, 13 – Dovydas Braknys, „veteranams” 18 tašk. – Edvinas Ignatavičius, o 14 – Andrius Jakimavičius.

Dar vienas AMKL finalo ketverto debiutantas – Alytaus „Saulakalnis“. AMKL nuotr.

Netikėtumų ir adrenalino kupinų AMKL pirmenybių finalo ketverto kovos vasario 25-26 dienomis numatomos Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje Naujoji g. 52 (alternatyviu atveju – medicininės reabilitacijos ir sporto centro salėje Pramonės g. 9).

Staigmena – į atvirųjų Alytaus miesto krepšinio lygos pirmenybių pusfinalius nepateko daugkartinis prizininkas Alytaus „Randers“. AMKL nuotr.

IŠ SPORTIŠKIAUSIO LIETUVOS MIESTO ISTORIJOS:

Boksas komandinių sporto šakų rungtynėse – ne naujiena Alytuje. 2013 metais nesporto kalba „prakalbo” futbolininkai, tiesa, skirtingai, nei AMKL atveju, bokso prireikė ne vienam iš priešininkų – tarpusavyje ėmė pliektis vienos komandos žaidėjai.

8 Komentarai

  1. Žiurovas tu gal atsipeikėk, jei buvai ir matei…Tas kur trenke gavo is alkunes po zaidybines situacijos viskas netycia pats maciau, o ka jisai padare: kaip koks bailys is nugaros pribeges trenke, visai ne vyriska ir nesportiska, net graudu…

  2. Žiūrove tu, atsimerk. Iš facebook gali imt ką nori, pats keli, pats atsakingas esi, pasiskaityk facebook nuostatus. Antra, kad ir koks teisėjų švilpimas būtų, kam daužyt varžovui galvą iš oro?

  3. Skandalingieji? Karštieji? Ką jūs čia rašinėjat žurnalistėliai, kas nuotrauką leido dėt? Prie ko čia futbolo klubo atvejis ir šis? Čia nėra nei vieno viešo asmens, nuotrauka paimta iš profilio facebooke, be sutikimo. AMKL vienas teisėjas pastoviai būna “visas geras iš po vakar” akys raudonos, kvapas sklinda, švilpia neadekvačiai. Toks įvykis buvo laiko klausimas. Kitas teisėjas yra sportavęs krepšinį anksčiau su nemažai kitų komandų atstovų, tai klausimas ar jis gali teisėjaut nešališkai? Prienų mėgėjų krepšinio lygoj vyko panašūs įvykiai, vėliau nuspręsta samdyti teisėjus iš Kauno, atvažiavo, atidirbo kaip priklauso ir išvažiavo, jokių numylėtinių, jokių “- nemačiau..”

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here