Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Kovo 8-ąją policininkai pradžiugino 500 moterų (VIDEO)

Kovo 8-ąją policininkai pradžiugino 500 moterų (VIDEO)

0

Nors kovo 8-oji Lietuvoje nelaikoma oficialia švente, o pastaraisiais metais nėra nedarbo diena, tačiau moterys tikrai nelieka be dėmesio.

Alytaus apskrities policijos komisariato pareigūnai tradiciškai „stabdė“ automobilius, kuriuos vairavo moterys, o vietoje patikros įteikė tulpių.

Nemažai daliai dailiosios lyties atstovių tai buvo staigmena, mat dažniausiai pareigūnai stabdo pastebėję pažeidimą.

Policininkai  šypsenomis ir gėlėmis nustebino 500 apskrities moterų vairuotojų. Akciją vykdė visi Alytaus apskrities policijos komisariatai.

Tradiciškai be dėmesio neliko ir „Sodros“ moterys. Alytaus skyriaus vadovas Valerijus Vencius kartu su kitais įstaigos darbuotojais į darbą skubančias moteris taip pat sutiko su tulpių puokštėmis.

Smagias šventes, gerus norus kartais apkartina nemalonūs įvykiai. Viename Alytaus prekybos centrų per pusšimtį gėlių pirkęs vyras po kiek laiko pasigedo piniginės, tačiau  parduotuvėje jos jau nerado.

Tradiciškai be dėmesio neliko ir „Sodros“ moterys. Alytaus skyriaus vadovas Valerijus Vencius kartu su kitais įstaigos darbuotojais į darbą skubančias moteris taip pat sutiko su tulpių puokštėmis. Alytausgidas.lt TV nuotr.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here