Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Kovo 11-oji Alytuje švęsta nenuobodžiai ir su iššūkiu (VIDEO)

Kovo 11-oji Alytuje švęsta nenuobodžiai ir su iššūkiu (VIDEO)

1

Pakylėtai, energingai ir su iššūkiais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena minėta Dzūkijos sostinėje.

Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčioje buvo laikomos mišios. Rotušės aikštėje programą parodė Vidzgirio pagrindinės mokyklos mokiniai ir Alytaus miesto teatro aktoriai. Teatre koncertavo Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninis orkestras „Svajonė“.

Kovo 11-osios proga Alytuje rengtos ir įvairios originalios akcijos.

Alytaus kraštotyros muziejus organizavo akciją šeimoms „Laisvės aitvarai“. Dailiųjų amatų mokykla kvietė drauge fotografuotis ir taip sveikinti Lietuvą su kovo 11-ąja.

Fotografavimosi akcijai neatsispyrė ir Alytaus miesto liberalai

Bėgimo mėgėjai rinkosi Rotušės aikštėje  ir dalyvavo „Gerojoje žinioje su alytiške Vaida Žūsinaite“. Sportininkų susidomėjimas parodė, kad bėgimas su alytiške olimpiete galėtų tapti tradiciniu, tačiau, matyt, ateityje jau turėtų vykti civilizuotai – ne šaligatviais, o miesto gatvėmis.

Olimpietė V. Žūsinaitė su pasekėjais

Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ su „Savanorystės tiltais“ kvietė į orientacinį istorijos žinių žaidimą „Alytaus širdy“. Jį laimėjo žinove pripažinta Kristina Zubrickaitė ir eksperto statulėle apdovanotasis Augustas Talandis.

Aktyviam Alytaus jaunimui atiteko angelų simboliai

Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ inicijuotos akcijos #iššūkis11 skulptūrėlė atiteko Lietuvos mėgėjų futbolo lygos Alytaus diviziono čempionei, vaikų globos namų „Inter-Spartukų“ komandai.

I Alytaus futbolininkų vienuolikė atliko ne tik privalomą akcijos #iššūkis11 pratimą – 11 atsispaudimų, tačiau sukūrė ir originalų pasirodymą, kai 11 žmonių pavieniui, o paskui ir drauge mušė 11 metrų baudinius. Tai sumanė komandos treneris Vidutis Šurskas, o nufilmavo ir filmuką sukūrė Karolis Sabonis.

Kovo 11-osios šventę baigė alytiškių Eglės ir Nerijaus Malinauskų, pastarojo mokytojo mokinio, iš Alytaus kilusio atlikėjo ir prodiuserio Karolio Šliažo bei jo grupės „Ego“, taip pat „Hit“ merginų koncertai.

Komentuoti

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here